Szkolenie NCN: Zarządzanie danymi badawczymi w naukach o Ziemi i środowisku | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-05-19

Szkolenie NCN: Zarządzanie danymi badawczymi w naukach o Ziemi i środowisku

ncn

Narodowe Centrum Nauki organizuje w dniu 25.05.2023 r. o godzinie 13.30 szkolenie on-line pod tytułem „Zarządzanie danymi badawczymi w naukach o Ziemi i środowisku”.

Celem webinarium jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat zarządzania danymi badawczymi w naukach o Ziemi i środowisku oraz kompetencji pozwalających na przygotowanie i wdrażanie planów zarządzania danymi.

Szkolenie poprowadzi dr Dariusz Ignatiuk z Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań za pomocą czatu.

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie do 24.05.2023 r. Limit miejsc ograniczony do 500 osób – decyduje pierwszeństwo zgłoszeń.