Granty ERC – dostępne szkolenia on-line | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-07-12

Granty ERC – dostępne szkolenia on-line

aaa

W najbliższych dniach odbędzie się szkolenie organizowane przez Agencję Wykonawczą ERC we współpracy z Malta Council for Science and Technology - ERC funding opportunities for researchers in Malta (18 lipca 2023 godz. 10:00 - 12:00).

Szkolenie ma formę webinaru, którego głównym celem jest dostarczenie informacji o programach finansowania ERC oraz procesie składania wniosków konkursowych. W programie zaplanowano omówienie nowości w Programie prac ERC na rok 2024, programów finansowania i środków wsparcia ERC dla potencjalnych wnioskodawców a także zbliżające się zaproszenia konkursowe na rok 2024. Szkolenie będzie też okazją do wysłuchania wskazówek i praktycznych porad od laureatów grantów ERC; przewidziano również otwartą sesję Q&A. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja (link powyżej).

Przypominamy również o szkoleniu „Granty ERC: Nowości w nadchodzących konkursach” (19 lipca 2023 godz. 10:00 -13:00) prowadzonym przez ekspertów Krajowego Punktu Kontaktowego i Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Południowo-Wschodnia. Szkolenie przewiduje omówienie najważniejszych zasad, rodzajów i nowości w konkursach ERC, informacje o przygotowaniu wniosku, procesie i kryteriach jego oceny a także wsparciu w ramach tzw. ERC Mentoring Initiative.

Spotkanie odbędzie się online z wykorzystaniem platformy ClickMeeting, obowiązuje wcześniejsza rejestracja uczestników (link powyżej).