NCBR ogłasza nabór w ramach FERS - Rozwój kwalifikacji i kompetencji osób dorosłych | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-08-23

ncbr

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów realizowanych przez uczelnie. 100 mln zł na wzmacnianie nowoczesnego szkolnictwa wyższego pochodzi z Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego, Priorytet 1 Umiejętności, Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym.

Celem naboru konkurencyjnego pt. „Rozwój kwalifikacji i kompetencji osób dorosłych” jest wsparcie rozwoju oferty uczelni w zakresie uczenia się dorosłych, obejmujące działania zmierzające do dostosowania kwalifikacji lub kompetencji osób dorosłych do potrzeb i oczekiwań pracodawców i rynku pracy. Projekty mogą również obejmować uruchamianie i realizację kształcenia specjalistycznego na 5. poziomie Polskiej Ramy Kwalifikacji (PRK).

Szczegóły dotyczące naboru na stronie NCBR