Szkolenie „Europejskie Ekosystemy Innowacji (EIE)” | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-28

Szkolenie „Europejskie Ekosystemy Innowacji (EIE)”

ncbr

Horyzontalny Punkt Kontaktowy zaprasza na bezpłatne szkolenie online pt.: „Europejskie Ekosystemy Innowacji (EIE)”.

Szkolenie odbędzie się online, na platformie Cisco Webex Meetings, w środę, 13 grudnia 2023 r. w godz. 10:00-11:30.

Na spotkaniu informacyjnym, zostanie przedstawiony obszar specyfikacji EIE, strategiczne cele oraz założenia. Przedstawione zostaną także najbliższe konkursy w tym obszarze, do których nabór rozpocznie się na początku 2024 r.: Startup Europe, The African Union-European Union Innovation Platform oraz krótko zostaną podsumowane niedawno zakończone nabory (konkurs w ramach EIE oraz tzw. Expression of Interest) na tworzenie Regionalnych Dolin Innowacji.

Ostatnia, dodatkowa część spotkania (ok. 10 minut) poświęcona będzie innemu tematowi, który stanowi jeden z wątków przewodnich aktywności KPK w bieżącym roku – akcji “Zostań ekspertem Komisji Europejskiej”.

Udział w spotkaniu możliwy po rejestracji na stronie internetowej Organizatora spotkania.