Szkolenie "ABC wniosku projektowego w Horyzoncie Europa – część administracyjna A" | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-02-20

aaa

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na szkolenie on-line w dniu 12 marca 2024r. w godzinach od 10:00-13:30 pt.:

„ABC wniosku projektowego w Horyzoncie Europa – Część administracyjna wniosku A”

Podczas spotkania zostanie przedstawiona:

Część administracyjna wniosku projektowego A (Application form - Part A), którą wypełnia się w systemie elektronicznym na portalu Funding & tender opportunities, dedykowanym programom zarządzanym centralnie przez Komisje Europejską (KE).

Omówiona zostanie również informacja, gdzie szukać dokumentów konkursowych i jak sprawdzić, czy jednostka jest już zarejestrowana na portalu Funding & tender opportunities.

Szkolenie poprowadzi p. Joanna Niedziałek – Ekspert DKPK.

Szczegóły dotyczące platformy spotkania zostaną przesłane do zarejestrowanych osób.

Udział w spotkaniu możliwy będzie po rejestracji na stronie internetowej Organizatora spotkania.