Szkolenie „Sięgnij po międzynarodowy grant badawczy – przegląd możliwości” | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-02-21

Szkolenie „Sięgnij po międzynarodowy grant badawczy – przegląd możliwości”

aaa

Centrum Zarządzania Projektami PG zaprasza pracowników Politechniki Gdańskiej na szkolenie pt. „Sięgnij po międzynarodowy grant badawczy – przegląd możliwości”, które odbędzie się 7 marca 2024 r. w godz. 9.00–11.00, on-line na platformie Teams.

Spotkanie poprowadzi dr inż. Aleksandra Dubiella-Jackowska oraz dr inż. Magdalena Urbanowicz z Centrum Zarządzania Projektami PG.

Program szkolenia:

• Międzynarodowe konkursy badawcze NCN
  • Międzynarodowe konkursy badawcze NCBR
  • Konkursy programu Horyzont Europa
  • Pytania uczestników

W ramach szkolenia zostanie przedstawiony wachlarz możliwości pozyskania grantu w ramach poszczególnych agencji finansujących, ponadto omówione na przykładach zostaną zasady udziału w wybranych konkursach, sposób składania wniosków oraz harmonogram konkursów.

Na szkolenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Osoby, które przejdą pomyślnie rejestrację otrzymają link do spotkania drogą mailową.

O wszelkich zmianach uczestnicy będą informowani e-mailowo z odpowiednim wyprzedzeniem.

Kontakt w sprawie szkoleń: szkolenia.czp@pg.edu.pl