Szkolenie „Dokumentacja konkursowa, a wniosek projektowy w Horyzoncie Europa” | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-23

Szkolenie „Dokumentacja konkursowa, a wniosek projektowy w Horyzoncie Europa”

kpk

W dniu 24 kwietnia 2024 r. w godz. 10:00-14:30, odbędzie się szkolenie on-line organizowane przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE pn. "Dokumentacja konkursowa, a wniosek projektowy w Horyzoncie Europa”.

Wydarzenie poprowadzi p. Joanna Niedziałek – Ekspert KPK ds. Horyzontu Europa.

Spotkanie będzie nawiązywało do tematu na co zwrócić uwagę i jakie dokumenty należy przeczytać przygotowując wniosek projektowy w części administracyjnej A (Application form Part A) oraz w części merytorycznej B (Project proposal – Technical description Part B). Komisja Europejska wprowadziła zmiany na portalu EU Funding & Tenders Portal, w związku z tym zostaną omówione informacje, gdzie teraz należy szukać dokumentacji konkursowej.

Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenie na stronie internetowej Organizatora spotkania.