Warsztaty online „Zarządzanie doświadczeniami w projektach” - 10.05.2024 r. | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-19

Warsztaty online „Zarządzanie doświadczeniami w projektach” - 10.05.2024 r.

pg

Centrum Zarządzania Projektami PG zaprasza pracowników PG na warsztaty on-line „Zarządzanie doświadczeniami w projektach”, które odbędą się 10.05.2024 r. w godz. 9.00–14.00, online na platformie Teams.

Spotkanie poprowadzi mgr Dorota Pec z Centrum Zarządzania Projektami PG.

Program warsztatów:

1. Wykorzystanie doświadczeń jako pryncypium;
  2. Zarządzanie doświadczeniami w procesach: Przed Projektem;
  3. Zarządzanie doświadczeniami w procesach: Przygotowanie (Założenia Projektu);
  4. Zarządzanie doświadczeniami w procesach: Inicjowanie (Rejestr Doświadczeń);
  5. Zarządzanie doświadczeniami w procesach: Realizacja;
  6. Zarządzanie doświadczeniami w procesach: Zamykanie (Raport Końcowy);
  7. Podstawowe narzędzia w zarządzaniu doświadczeniami: aktywne słuchanie, feedback, burza mózgów, daily stand-up meeting, retrospektywa.

Na warsztaty obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które przejdą pomyślnie rejestrację otrzymają link do spotkania drogą mailową.

Kontakt w sprawie szkoleń: szkolenia.czp@pg.edu.pl.