Szkolenie „Finansowanie typu Lump Sum w projektach Horyzont Europa” | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-07-03

Szkolenie „Finansowanie typu Lump Sum w projektach Horyzont Europa”

Lump

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza do udziału w szkoleniu, w trakcie którego omówiona zostanie specyfika rozliczania typu Lump Sum. W programie Horyzont Europa coraz częściej można się spotkać z finansowaniem ryczałtowym, czyli projektami typu Lump Sum. Występują one równolegle z projektami rozliczanymi w formie refundacji kosztów, do których beneficjenci zdążyli się już  przyzwyczaić uczestnicząc w poprzednich programach ramowych. Na spotkaniu przedstawione zostaną również uwagi praktyczne, które mogą być pomocne na etapie składania wniosku oraz jego realizacji.

Szkolenie w formie on-line odbędzie się w dniu 10 lipca 2024r. w godzinach 10:00-12:00, pt.:

„Finansowanie typu Lump Sum w projektach Horyzont Europa”

Program spotkania:

10:00 Temat: Specyfika projektów typu Lump Sum na etapie składania wniosku oraz realizacji projektu

10:55 Temat: Praktyczne aspekty projektów w schemacie Lump Sum

11:45 Odpowiedzi na pytania

12:00 Zakończenie

Szkolenie poprowadzą:

Barbara Trammer, NCBR/KPK

Agata Bartoszewska, HPK Polska Zachodnia

Udział w spotkaniu możliwy będzie tylko po rejestracji na stronie internetowej Organizatora spotkania.

Wszystkie szczegóły oraz informacje dostępne są na stronie.