Szkolenie „Granty ERC – Nowości w nadchodzących konkursach oraz elementy dobrego wniosku” | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-07-03

pg

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na szkolenie, którego celem jest przygotowanie naukowców do skutecznego aplikowania o granty ERC. W trakcie szkolenia zostaną omówione m.in. zasady konkursów ERC, struktura wniosku oraz proces oceny. Uczestnicy będą mieli także okazję zdobyć praktyczne wskazówki dotyczące tworzenia wniosków, które zwiększą ich szanse na uzyskanie finansowania. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych aplikowaniem o granty ERC.

Szkolenie w formie on-line odbędzie się w dniu 11 lipca 2024r. w godzinach 10:00-13:00, pt.:

„Szkolenie Granty ERC – Nowości w nadchodzących konkursach oraz elementy dobrego wniosku”

Szkolenie poprowadzą:

Ekspertka KPK Katarzyna Kubica-Oroń

dr hab. inż. Róża Szweda, laureatka ERC Starting Grant

Udział w spotkaniu możliwy będzie tylko po rejestracji na stronie internetowej Organizatora spotkania.

Wszystkie szczegóły oraz informacje dostępne są na stronie.