Szkolenie dot. obsługi systemu mojaPG moduł Projekty - uzupełnianie danych projektów | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-06-06

pgf
Pracownicy Działu Projektów PG serdecznie zapraszają na szkolenie on-line dot. obsługi systemu mojaPG moduł Projekty - uzupełnianie danych projektów. Spotkanie skierowane jest do pracowników Politechniki Gdańskiej, którzy pełnia funkcje kierowników projektów oraz do członków zespołów projektowych.

Poprzednie szkolenia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, w związku z tym proponujemy Państwu jeden z dwóch dodatkowych terminów:

• 02 marca 2021 r. o godzinie 10.00;
  • 08 marca 2021 r. o godzinie 13.00.

Spotkanie poprowadzi kierownik Działu Projektów Pan Waldemar Dzienisz.

Chętnych na szkolenie prosimy o kontakt e-mailowy do Pani Anny Wnuk – annwnuk@pg.edu.pl

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.