Konkurs PRELUDIUM BIS 3 NCN | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-09-23

Konkurs PRELUDIUM BIS 3 NCN

ncn

Narodowe Centrum Nauki (NCN) ogłasza konkurs PRELUDIUM BIS 3 skierowany do podmiotów prowadzących szkoły doktorskie. Celem konkursu jest wsparcie kształcenia doktorantów w szkołach doktorskich i finansowanie projektów badawczych realizowanych przez doktorantów w ramach przygotowywanych przez nich rozpraw doktorskich. Budżet projektów PRELUDIUM BIS 3 może obejmować środki na badania w wysokości co najwyżej 300 000 zł, koszty stypendium doktoranckiego oraz koszty pośrednie. W konkursie będą finansowane projekty trwające 36 lub 48 miesięcy.

Konkurs PRELUDIUM BIS 3 wspiera międzynarodową mobilność doktorantów, którzy są zobowiązani do realizacji trwającego od 3 do 6 miesięcy zagranicznego stażu badawczego finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA).

Budżet konkursu wynosi 60 mln zł.

Wniosek należy złożyć wyłącznie w formie elektronicznej przez system ZSUN/OSF zgodnie z procedurą składania wniosków.

Nabór wniosków w systemie ZSUN/OSF trwa do 15 grudnia 2021 r. do godziny 16:00.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi najpóźniej w maju 2022 r.

Prosimy o zapoznanie się z dokumentacją konkursową dostępną na stronie NCN.

Zgłoszenie elektroniczne prosimy złożyć przez system mojaPG najpóźniej do dnia 1.12.2021 r. Wniosek projektowy w systemie ZSUN/OSF prosimy przedstawić do wstępnej oceny do dnia 8.12.2021 r.

Kontakt w Dziale Projektów: Joanna Baum, Anita Wiśniewska, Beata Toma.