Nowa platforma researchinpoland.org | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-09-06

Nowa platforma researchinpoland.org

aaa

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) uruchomiła platformę researchinpoland.org.

Na nowej stronie uczelnie wyższe mogą bezpłatnie publikować ogłoszenia o pracę dla zagranicznych pracowników naukowych oraz informacje o organizowanych międzynarodowych konferencjach, kongresach i innych podobnych wydarzeniach. Dzięki Platformie uczelnie wyższe mają również możliwość podzielenia się osiągnięciami i sukcesami naukowymi swoich pracowników, mogą także zamieszczać informacje o nawiązaniu współpracy międzynarodowej itp.

W celu publikacji informacji na stronie researchinpoland.org należy kontaktować się z p. Justyną Sudakowską z Działu Międzynarodowej Współpracy Akademickiej, justyna.sudakowska@pg.edu.pl