SPINAKER – Intensywne Międzynarodowe Programy Kształcenia – Nabór wniosków | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-09-27

SPINAKER – Intensywne Międzynarodowe Programy Kształcenia – Nabór wniosków

aaa

Dyrektor Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków w Programie SPINAKER – Intensywne Międzynarodowe Programy Kształcenia.

Celem głównym Programu jest umiędzynarodowienie polskich instytucji szkolnictwa wyższego i nauki.

Cele szczegółowe programu:

·    wzrost zainteresowania ofertą kształcenia w polskich instytucjach nauki i szkolnictwa wyższego wśród zagranicznych studentów i/lub doktorantów;

·   wzrost udziału zagranicznych studentów i/lub doktorantów w programach kształcenia na polskich uczelniach;

·   poszerzenie oferty intensywnych międzynarodowych programów kształcenia, realizowanych także w formule hybrydowej lub zdalnej.

O udział w Programie mogą ubiegać się instytucje posiadające Kartę Erasmusa dla Szkolnictwa Wyższego oraz jednostki naukowe prowadzące kształcenie posiadające doświadczenie w przyjmowaniu cudzoziemców na studia I i/lub II i/lub III stopnia.

Projekt może być realizowany pomiędzy 1 czerwca 2022 roku a 31 sierpnia 2023 roku i może trwać od 12 do 15 miesięcy.

Wnioski należy składać w terminie do 30 listopada 2021 roku godz. 15:00 czasu lokalnego dla Warszawy.

Aplikować można jedynie poprzez system teleinformatyczny NAWA.

Wnioski należy składać w Dziale Projektów najpóźniej do 17 listopada 2021 r.

Projekt należy również zgłaszać w systemie Moja PG – możliwość w pełni elektronicznego zgłoszenia i akceptacji zgłoszenia projektu.

Więcej informacji na stronie NAWA.

Osoba do kontaktu: Magdalena Drywa, Dział Projektów.