V Kongres Edukacji – 35-lecie Programu Erasmus+ | Politechnika Gdańska

V Kongres Edukacji – 35-lecie Programu Erasmus+

e+
Program: Erasmus+

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności zaprasza na V Kongres Edukacji, który odbędzie się 27 października 2022 r., o godzinie 12:00 na Uniwersytecie Warszawskim w Audytorium Maximum.

Program Kongresu będzie skupiał się na umiędzynarodowieniu w obszarze szeroko pojętej edukacji, ze szczególnym uwzględnieniem wartości jednoczących Europę.
W trakcie Kongresu zostaną poruszone również kwestie dotyczące priorytetów horyzontalnych programu Erasmus+.
Co więcej, w trakcie Kongresu zostaną podsumowane statystyki najczęściej wybieranych kierunków przez uczniów, studentów, słuchaczy i wolontariuszy biorących udział w programie, ponieważ codzienność Erasmusa+ to właśnie mobilność.

Udział w Kongresie jest całkowicie bezpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie.

Program spotkania

Więcej informacji o programie na stronie:

Osoba do kontaktu w CZP – Marta Morańska