Kampania „Rowerem na Uczelnię” - kolejni zwycięzcy! | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-07-25

Kampania „Rowerem na Uczelnię” - kolejni zwycięzcy!

Rowerem na Uczelnię
Rowerem na Uczelnię. Fot. Krzysztof Krzempek
Minęły już prawie trzy miesiące kampanii „Rowerem na Uczelnię”. Ponad 250 pracowników PG przyłączyło się do akcji i codziennie dojeżdża do pracy rowerem lub hulajnogą.

Pracownicy, którzy jako pierwsi przyjechali na Uczelnię aż 100 razy, otrzymali już drugą nagrodę przewidzianą w konkursie. Serdeczne gratulacje dla Pani Magdaleny Leśnik z Zespołu Rzeczników Patentowych, Pani Marty Rogowskiej z Dziekanatu Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska oraz Pana Ireneusza Jelonka z Wydawnictwa PG.

Za wszystkich pracowników trzymamy kciuki i życzymy wytrwałości w kolejnych dojazdach ekologicznymi środkami transportu!

Osoby, które nie dołączyły jeszcze do kampanii, nadal mogą się zapisać i zarejestrować swoje dojazdy na Uczelnię na stronie .Dodatkowe informacje znajdują się tutaj

Zachęcamy  także do kontaktu: rowery@pg.edu.pl. Przyłącz się do kampanii i wspieraj zrównoważony transport!