Finał kampanii „Rowerem na Uczelnię”! | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-10-03

Finał kampanii „Rowerem na Uczelnię”!

Rowerem na Uczelnię
Fot. Krzysztof Krzempek
Minęły cztery miesiące kampanii „Rowerem na Uczelnię”, którą realizowaliśmy wspólnie z Uniwersytetem Gdańskim w ramach Związku Uczelni Fahrenheita. Ponad 250 pracowników PG przyłączyło się do akcji i codziennie dojeżdżało do pracy rowerem lub hulajnogą zmniejszając ruch samochodowy w okolicach naszego kampusu, ilość emisji spalin i CO2 do atmosfery.

Wszystkim uczestnikom rowerowej akcji serdecznie dziękujemy i gratulujemy wytrwałości w dojazdach ekologicznymi środkami transportu. Rywalizacja do końca była bardzo wyrównana, a w ścisłej czołówce znalazło się wielu pracowników – kto z nich okaże się zwycięzcą?

To okaże się 21 października podczas finału kampanii "Rowerem na Uczelnię". Już dziś zapraszamy na to wydarzenie wszystkich uczestników. W trakcie spotkania nagrody finałowe wręczy Prorektor ds. organizacji i rozwoju prof. dr hab. inż. Dariusz Mikielewicz. Na uczestników wydarzenia czekają także niespodzianki, w tym możliwość zdobycia dodatkowych nagród.

Na spotkanie koniecznie zabierz swój telefon z dostępem do internetu.

Przyjdź, poznaj społeczność rowerową PG i zdobądź kolejny upominek!

Finał kampanii „Rowerem na Uczelnię”:

21.10.2022 r. godz.14:00 Audytorium w Centrum Nanotechnologii B (parter)