Zielony Erasmus | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-11-14

Zielony Erasmus

Erasmus Day
Od niedawna pracownicy i studenci, którzy decydują się na wyjazd w ramach programu Erasmus+ i zamiast samolotu korzystają z bardziej ekologicznych form transportu np. pociągu czy carpoolingu mogą liczyć na dodatkowe dofinansowanie. O zielonym Erasmusie i korzyściach dla studentów i pracowników, jakie się z tym wiążą, opowiemy w trakcie Erasmus Days.

Hiszpania, Włochy, Szwecja a może Francja? Zaplanuj swój wyjazd na Erasmusa! Dział Współpracy Międzynarodowej wraz z koordynatorami wydziałowymi programu Erasmus+ oraz ESN Gdańsk zapraszają pracowników i studentów do udziału w Erasmus Days.  

Gdzie można wyjechać w ramach programu Erasmus+? Na jakie dofinansowanie można liczyć? Ile wcześniej trzeba złożyć wniosek o wyjazd? Odpowiedzi na te i wszystkie inne pytania dotyczące wyjazdów na zagraniczne studia, praktyki, szkolenia i wykłady będziecie mogli uzyskać w trakcie cyklu spotkań informacyjnych pod hasłem Erasmus Days, które odbędą się w dniach 21-25 listopada na Politechnice Gdańskiej.

Pamiętaj!

Wyjeżdżając w ramach programu Erasmus+ wybierz ekologiczny środek transportu - chroń środowisko i zdobądź dodatkowe dofinansowanie.

Sprawdź program wydarzenia

9 wyświetleń