Konkurs dla Uczniów - "Do czego można wykorzystać wiatr?" | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-02-21

Konkurs dla Uczniów - "Do czego można wykorzystać wiatr?"

Konkurs HubdlaZiemi
Zapraszamy do udziału w Konkursie, organizowanym przez Strefę Zrównoważonego Rozwoju Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG

Hub dla ZiEmi, czyli Strefa Zrównoważonego Rozwoju Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG organizuje konkurs pt. "Do czego można wykorzystać wiatr?".

Zaproszenie jest kierowane do uczniów szkół średnich, którzy mogą zgłaszać indywidualnie niekonwencjonalne pomysły.

Liczy się oryginalność i praktyczność rozwiązania, czyli możliwość zastosowania nowego pomysłu w praktyce, nawet jeżeli będzie to działanie na niewielką skalę. Ważne jest to, by małymi krokami zmieniać naszą ZiEmię!

Pomysły należy zgłaszać w formie filmików trwających do 60 sekund. Komisja wyłoni trzy najlepsze pomysły, dla których nagrody przygotowało Biuro MBA Politechniki Gdańskiej, kształcące odpowiedzialnych liderów przyszłości oraz Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.:

Szczegóły na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej organizatora.

Zapraszamy do udziału.

Zadanie przyczynia się do realizacji celu Nr 7 Zrównoważonego Rozwoju ONZ.