Ankieta dot. zrównoważonego rozwoju oraz społecznej odpowiedzialności uczelni na PG | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-04-11

Ankieta PG_SOU_ZR
Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej zrównoważonego rozwoju oraz społecznej odpowiedzialności uczelni na PG

Drodzy Pracownicy, Studenci i Doktoranci Politechniki Gdańskiej,

jako Zespół ds. zrównoważonego rozwoju kontynuujemy działania związane ze realizacją celów zrównoważonego rozwoju oraz społecznej odpowiedzialności na PG. Zanim rozpoczniemy kolejne prace jesteśmy ciekawi co dla Was znaczy działać proekologicznie i prospołecznie, co jest Waszą motywacją, a co barierą. Zatem prosimy Was o wypełnienie krótkiej ankiety, której wyniki pomogą nam zaplanować działania uwzględniające Wasze opinie i doświadczenia.

Razem twórzmy społeczność na rzecz celów zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności uczelni!

Zakończyliśmy ankietyzację. Dziękujemy za wypełnienie ankiety.