CESAER Student Challenge 2023 – spotkania z ekspertami | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-06-20

CESAER Student Challenge 2023 – spotkania z ekspertami

Cesaer

W dniach 3-7 lipca Politechnika Gdańska zaprasza uczestników CESAER Student Challenge 2023 na spotkania z ekspertami. Spotkania będą okazją dla studentów do nawiązania kontaktu z ekspertami z Politechniki Gdańskiej i dopracowania ich zgłoszeń w ramach konkursu CESAER Student Challenge 2023.

Podczas tego wydarzenia panel ekspertów będzie brał udział w dyskusjach online z zespołami przygotowującymi swoje zgłoszenia. Zespoły będą miały możliwość przedyskutowania z ekspertami ich pomysłów i uzyskania wskazówek dotyczących różnych aspektów ich zgłoszeń, w tym otwartych innowacji, zrównoważonego rozwoju i marketingu.

Należy zauważyć, że eksperci będą konsultantami zewnętrznymi, w związku z czym nie dostarczą uczestnikom dodatkowych informacji na temat CESAER Student Challenge 2023. Mają jednak dużą wiedzę w swoich dziedzinach i są gotowi wspierać studentów w udoskonalaniu ich projektów.

Eksperci dostępni podczas wydarzenia:

1. Dr inż. Marita Mcphillips, dostępna od 3 lipca 2023 r.: otwarte innowacje, przyszłościowa siła robocza, klastry, przemysł 4.0

2. Prof. Łukasz Sienkiewicz, dostępny od 4 lipca 2023 r.: algorytmiczne zarządzanie zasobami ludzkimi, pomiar kapitału ludzkiego, analityka rynku pracy, uwarunkowania i konsekwencje cyfryzacji i automatyzacji na rynku pracy

3. Dr hab. inż. Anna Lis, dostępne od 5 lipca 2023 r.: innowacyjność i zrównoważony rozwój, transfer technologii

4. Prof. Ewa Lechman, dostęp od 6 lipca 2023 r.: ICT, nowe i nowoczesne technologie, rozwój gospodarczy

5. Dr Natalia Przybylska dostępny od 7 lipca 2023 r.: marketing

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do obejrzenia filmu promującego wydarzenie oraz na stronę poświęconą CESAER.