Dołącz do drużyny PG i kręć kilometry dla Gdańska | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-08-28

Dołącz do drużyny PG i kręć kilometry dla Gdańska

rowery
Z początkiem września rozpoczyna się kolejna edycja organizowanej przez Miasto Gdańsk kampanii „Rowerem do pracy i szkoły – kręć kilometry dla Gdańska”. W inicjatywę włącza się także Politechnika Gdańska, którą znajdziemy na liście drużyn biorących udział w kampanii. Zachęcamy studentów i pracowników PG do wspólnej zabawy. Już teraz można zapisać się do uczelnianej drużyny.

Celem kampanii jest promowanie jazdy na rowerze jako ekologicznego środka transportu, propagowanie zdrowego stylu życia oraz wykorzystywania roweru i innych form mikromobilności w codziennych podróżach do pracy, szkoły czy na uczelnię.

W okresie od 1 września do 30 listopada 2023 roku rejestruj swoje przejazdy w aplikacji Activy dostępnej w sklepie Google Play i w App Store i zdobywaj punkty.

Po zarejestrowaniu się w aplikacji należy podjąć wyzwanie „Kręć kilometry dla Gdańska 2023” oraz wybrać drużynę. Politechnikę Gdańską znajdziemy w kategorii „Uczelnie”.

Każdy kilometr to jeden punkt. Dodatkowo otrzymamy 20 bonusowych punktów za przejazdy do i z miejsca pracy. Uczestnicy mają możliwość wymiany zdobytych punktów na atrakcyjne gadżety rowerowe, a także bony lub zniżki do gdańskich lokali gastronomicznych.