Oddaj swój głos w konkursie „Raporty Zrównoważonego Rozwoju” | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-09-13

Oddaj swój głos w konkursie „Raporty Zrównoważonego Rozwoju”

Raporty
Raport Zrównoważonego Rozwoju Politechniki Gdańskiej za rok akademicki 2021/2022 bierze udział w 17. edycji konkursu „Raporty Zrównoważonego Rozwoju” organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Do 30 września br. trwa głosowanie online, które wyłoni zwycięski raport w kategorii Nagroda Internautów.

Aby oddać swój głos, wystarczy wejść na stronę: ZAGŁOSUJ NA RAPORTY

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie odbędzie się w październiku na gali na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Raport Zrównoważonego Rozwoju PG jest podsumowaniem wybranych działań naszej Uczelni w zakresie realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ w 4 obszarach: badania i projekty, zaangażowanie publiczne i partnerstwo, kształcenie i działalność studencka oraz wewnętrzne działania uczelni. Już jesienią tego roku przekażemy w Państwa ręce Raport Zrównoważonego Rozwoju dotyczący roku akademickiego 2022/2023.

Już teraz zachęcamy do lektury oraz oddania swojego głosu w ramach konkursu.

Zagłosuj już dziś.