PG zagrało wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-01-30

PG zagrało wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

WOŚP
21 licytacji, zbiórki do puszek stacjonarnych na kampusie i e-skarbonki oraz niedzielne spotkanie przed hotelem Eureka w Sopocie – dzięki tym akcjom wspólnie zebraliśmy ponad 23 tys. złotych, które zasilą konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i tegoroczny cel zbiórki WOŚP, czyli "Płuca po pandemii".

2571 zł zapłaci osoba, która chciała spotkać się JM Rektorem przy kawie. Aukcja cieszyła się popularnością do samego końca. Zwycięzca bądź zwyciężczyni, jedna z dwunastu biorących udział w licytacji, podbiła ostateczną kwotę kilkanaście sekund przed wygaśnięciem aukcji.

Na drugim miejscu pod względem wysokości wylicytowanej kwoty znalazły się warsztaty kuchni perskiej, które poprowadzi dr Najmeh Hassas, naukowczyni z Wydziału Architektury (1551 zł).

1525 zł kosztuje natomiast wodorowy zawrót głowy, czyli warsztaty z naukowcami  z  Politechniki Gdańskiej w laboratorium przy badaniu ogniw paliwowych i elektrolizerów, technologii, które zmieniają energetykę. 

Wszystkie 21 licytacji zakończyło się sukcesem, żadna aukcja nie pozostała bez odzewu.

Do puszek stacjonarnych rozmieszczonych na kampusie oraz podczas niedzielnego finału przed sopockim hotelem Eureka zebraliśmy w sumie 4320 zł, natomiast w e-skarbonce znalazło się 3810 zł.

Dziękujemy za zaangażowanie.

Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej! Siema!

25 wyświetleń