Raport WZIE dotyczący działań na rzecz zrównoważonego rozwoju 2022/2023 | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-01-30

Raport WZIE dotyczący działań na rzecz zrównoważonego rozwoju 2022/2023

Raport WZIE
Zapraszamy do przeczytania raportu z działań Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej na rzecz naszej społeczności i zrównoważonego rozwoju z lat 2022/23 pod redakcją dr Elżbiety Karwowskiej z Katedry Zarządzania

W 2019 roku Wydział Zarządzania i Ekonomii PG dołączył do PRME Principles for Responsible Management Education – największej na świecie inicjatywy umożliwiającej współpracę Organizacji Narodów Zjednoczonych ze szkołami biznesowymi.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportem Wydziału Zarządzania i Ekonomii, w którym pokazujemy nasze zaangażowanie w badania, dydaktykę, doskonalenie organizacyjne i współpracę z otoczeniem, wpisujące się w społeczną misję uczelni. Raport powstał w ramach współpracy z organizacją PRME - Principles for Responsible Management Education, działającej przy ONZ. Obejmuje lata 2022 oraz 2023. Życzymy miłej lektury i znalezienia wielu inspiracji do działania. Jak pokazuje raport, jesteśmy świetnym miejscem do pracy i nauki, ale możemy jeszcze wiele osiągnąć! Jest to drugie tego typu opracowanie, pierwszy raport opublikowaliśmy w roku 2021. Od tego czasu odnotowaliśmy istotny rozwój, widoczny zarówno w wynikach, jak i naszej świadomości wagi działań na rzecz planety" - mówi dr Elżbieta Karwowska, liderka Hubu dla ZiEmi, autorka opracowania.

Raport dostępny jest w linku.

Źródło: zie.pg.edu.pl

49 wyświetleń