Szkoła letnia w Portugalii dotycząca gospodarki cyrkularnej | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-03-18

Szkoła letnia w Portugalii dotycząca gospodarki cyrkularnej

gospodarka cyrkularna
University of Porto w Portugalii zaprasza studentów studiów magisterskich oraz doktorantów do udziału w 2. edycji szkoły letniej poświęconej ekonomii cyrkularnej, która odbędzie się formie hybrydowej (online i stacjonarnie) w dniach 3 czerwca - 12 lipca.

Organizatorem szkoły letniej jest University of Porto (Portugalia), Universitat Politècnica de Catalunya-Barcelona Tech (Hiszpania) oraz University of Naples Federico II (Włochy). Trwające 6 tygodni zajęcia w ramach szkoły letniej odbędą się w czerwcu i lipcu 2024 r. i będą miały formę hybrydową - część zajęć odbędzie się online, część stacjonarnie na University of Porto w Portugalii.

Zajęcia skierowane są do studentów studiów magisterskich i doktoranckich zainteresowanych dziedziną inżynierii, technologii lub nauki, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę w dziedzinie gospodarki o obiegu zamkniętym. 

W trakcie szkoły letniej uczestnicy będą mogli m.in. lepiej zrozumieć koncepcję gospodarki o obiegu zamkniętym, jej głównych zasad, działań i modeli, przeanalizować obecne modele gospodarek o obiegu zamkniętym na podstawie praktycznych przypadków oraz zidentyfikować możliwości poprawy obecnych procesów i produktów w kontekście tworzenia gospodarek cyrkularnych;

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 marca br.. Na wyjazd można uzyskać stypendium z programu Erasmus+.

Więcej informacji o szkole letniej można znaleźć na stronie internetowej international.fe.up.pt/bip/circular-economy.

W przypadku pytań dotyczących samego stypendium na wyjazd z programu Erasmus+ prosimy o kontakt z Centrum Współpracy Międzynarodowej PG.

26 wyświetleń