Rowerem na Uczelnię - kwietniowe losowanie nagród | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-22

Rowerem na Uczelnię - kwietniowe losowanie nagród

Rowerem na Uczelnię
Za nami pierwsze losowanie nagród wśród uczestników, którzy najszybciej zarejestrowali 10 przejazdów w kwietniu w ramach kampanii Rowerem na Uczelnię.

Torby z upominkami od firmy Nordea otrzymają studenci: Bartosz Rupacz, Michał Kibort i Marcin Żukowski oraz pracownicy: Marietta Michniewska-Kamińska, Agnieszka Kwiatkowska, Edyta Cirocka i Joanna Wachnicka.

Przed nami jeszcze 5 szans na wygranie fantastycznych nagród od Nordei w kolejnych losowaniach, które odbędą się w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu.

Wśród upominków czekają na Was:

- lunchboxy, idealne na zdrowe i smaczne posiłki w drodze na Uczelnię,

-eko notatniki, które pomogą Wam zapisywać najważniejsze pomysły i myśli,

-termosy na ciepłą herbatę lub kawę w drodze na Uczelnię rowerem lub hulajnogą,

- kominy sportowe, niezastąpione w chłodniejsze dni na szyję lub głowę.

Mamy nadzieję, że dzięki praktycznym upominkom od firmy Nordea, dojazdy na Uczelnię w ramach kampanii Rowerem na Uczelnię będą jeszcze przyjemniejsze.

Warto pamiętać, że do kampanii Rowerem na Uczelnię można dołączyć w każdym momencie jej trwania. Więcej na ten temat znajduje się w linku.