Rowerem na Uczelnię - majowe losowanie nagród | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-05-13

Rowerem na Uczelnię - majowe losowanie nagród

Rowerem na Uczelnię
Wśród uczestników kampanii "Rowerem na Uczelnię", którzy najszybciej przejechali i zarejestrowali w maju 10 przejazdów na stronie rowery.pg.edu.pl, rozlosowaliśmy eko torby z praktycznymi upominkami.

Bawełniane torby z upominkami od Nordei otrzymują studenci: Tomasz Wojnowski i Maja Wiosna oraz pracownicy: Dorota Janczak, Mirosław Michalski, Karol Daliga, Robert Piotrowski oraz Paweł Kubica. Przed nami jeszcze 4 losowania: w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu.

Za nami 5 tygodni trwania tegorocznej rywalizacji rowerowej na PG  i na liczniku wszystkich uczestników łącznie ponad 23 tysiące km przejechanych rowerami i hulajnogami do i z Uczelni. Pod koniec maja pierwsi uczestnicy RnU przekroczą próg 70 przejazdów i będą mogli odebrać upominek od PG.

Zachęcamy do dołączenia do kampanii "Rowerem na Uczelnię" w każdym momencie jej trwania. Szczegóły znajdują się na stronie Zrównoważonego Rozwoju PG.

Cieszymy się, że wybieracie zrównoważone i niskoemisyjne środki transportu w codziennych dojazdach na Uczelnię.