Czerwcowe losowanie upominków w ramach "Rowerem na Uczelnię" | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-06-14

Czerwcowe losowanie upominków w ramach "Rowerem na Uczelnię"

Rowerem na Uczelnię
zdjęcie: CAS PG

Rozlosowaliśmy kolejne eko torby z praktycznymi upominkami od Nordei wśród uczestników kampanii "Rowerem na Uczelnię", którzy najszybciej  zarejestrowali w czerwcu 10 przejazdów na stronie rowery.pg.edu.pl.

Bawełniane torby z upominkami od Nordei otrzymują: Katarzyna Dembicka, Maria Pawłowicz, Mariola Hynek, Magdalena Licznerska, Marzena Grzesiak, Katarzyna Drozdowska oraz Karolina Szambelan. Gratulujemy szczęścia!

Kolejne losowania odbędą się w lipcu, sierpniu i wrześniu.

Po 10 tygodniach trwania rywalizacji, już ponad 30 osób osiągnęło próg 70 przejazdów i odebrało upominek - skarpetki PG. W tym tygodniu pierwsi uczestnicy osiągnęli 100 przejazdów- czeka na nich do wyboru plecak- worek z kolorowymi sznurkami, bawełniany T-shirt lub saszetka-nerka PG.