Studenci kierunku Transport WILiŚ, do wygrania wyjazd na Igrzyska Olimpijskie do Paryża! | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-06-19

konkurs dla studentów WILiŚ
Nagrodą w konkursie jest możliwość udziału w Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2024 przez 5 dni dla jednej osoby, ufundowana przez PKP Intercity S.A., krajowego Partnera Igrzysk Olimpijskich.

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać pracę konkursowa w formie artykułu popularnonaukowego, który będzie dotyczył aspektów zrównoważonego rozwoju, w tym ochrony środowiska w transporcie kolejowym. Jako drugie kryterium będzie brana pod uwagę średnia ze studiów. Szczegóły w regulaminie. Termin nadsyłania prac: 26 czerwca!!!