Rowerem na Uczelnię - sierpniowe losowanie upominków | Politechnika Gdańska

Rowerem na Uczelnię - sierpniowe losowanie upominków

Losowanie sierpień
zdjęcie: Barbara Urbańska CAS PG

Wśród uczestników rywalizacji "Rowerem na Uczelnię", którzy najszybciej zarejestrowali 10 przejazdów w sierpniu, rozlosowaliśmy kolejne ekotorby z upominkami od firmy Nordea.

W tym miesiącu szczęśliwcami zostali:

Ireneusz Jelonek, Michał Jakubowski, Mattia Pierpaoli, Artur Śpiewak, Justyna Barszcz, Wiktoria Witkowska oraz Izabela Gniazdowska-Osasiuk

Gratulujemy!

We wrześniu odbędzie się szóste, ostatnie już losowanie upominków.

Tegoroczna rywalizacja w ramach kampanii "Rowerem na Uczelnię" będzie trwała do 30 września. Na uczestników, którzy wykonają i zarejestrują 70 i 100 przejazdów na trasie z i na Uczelnię, wciąż czekają praktyczne gadżety PG: skarpetki, dzwonki rowerowe, koszulki, nerki i worki-plecaki.

Natomiast już 16 października zapraszamy na finał kampanii, który odbędzie się w ramach Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju (TZR) na PG. Poznamy i nagrodzimy najwytrwalszych uczestników kampanii, podsumujemy tegoroczną edycję rywalizacji oraz nagrodzimy autorów najciekawszych zdjęć w ramach konkursu fotograficznego "Zrównoważony transport w obiektywie".

Więcej informacji na temat Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju znaleźć można na naszej stronie: https://pg.edu.pl/zrownowazony-rozwoj