Dołącz do drużyny PG i kręć kilometry dla Gdańska | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-09-09

Dołącz do drużyny PG i kręć kilometry dla Gdańska

Kręć kilometry dla Gdańska
Już po raz dwunasty mieszkańcy Gdańska wezmą udział w kampanii Rowerem do pracy i szkoły – Kręć kilometry dla Gdańska. W akcję, która potrwa do końca listopada, włączyła się po raz kolejny Politechnika Gdańska.

Aby wziąć udział w konkursie należy pobrać na telefon bezpłatną aplikację mobilną Activy (sklep Play/App Store) i dokonać rejestracji – wypełnić krótki formularz w aplikacji. Po dołączeniu do otwartego konkursu „Kręć kilometry dla Gdańska 2024” wystarczy znaleźć swoją firmę, szkołę, uczelnię, dzielnicę, czy organizację i dołączyć do niej (poprzez kliknięcie „Dołącz do Zespołu” – tu wybierz „Politechnikę Gdańską). Można również zbierać punkty wyłącznie na konto indywidualne. Potem pozostaje już tylko wsiąść na rower, hulajnogę, deskorolkę czy rolki i rozpocząć zabawę

W tym roku wśród nowości pojawią się udogodnienia dla seniorów, a także będzie można otrzymać nagrody za tzw. ActiveCoiny (każdy punkt za przejazd przeliczany jest na wirtualną walutę ActiveCoin, którą można wymieniać na nagrody).

Organizatorem akcji jest Miasto Gdańsk.

Więcej informacji

Chcielibyśmy również zachęcić wszystkich uczestników kampanii "Rowerem na Uczelnię" na Politechnice Gdańskiej do włączenia się w kampanię miejską "Kręć kilometry dla Gdańska"! To doskonała okazja, by połączyć siły z innymi mieszkańcami Trójmiasta i wspólnie promować zrównoważony transport w naszym pięknym mieście. Każdy kilometr się liczy – nie tylko dla Waszej kondycji, ale także dla środowiska.

Dołączcie do akcji, korzystajcie z rowerów jak najczęściej i pokażmy, że Politechnika Gdańska to społeczność pełna energii i zaangażowania! Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej!

Do zobaczenia na trasie i powodzenia! 🚴‍♀️🚴‍♂️