Konferencja "Budowanie marki zrównoważonego rozwoju" | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-09-13

Konferencja "Budowanie marki zrównoważonego rozwoju"

TZR 2024
Zapraszamy na Politechnikę Gdańską – zadbajmy o markę zrównoważonego rozwoju!

Politechnika Gdańska serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowym wydarzeniu organizowanym w ramach Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju, które odbędzie się w dniach 14-15 października 2024 roku na terenie kampusu Uczelni. Wydarzenie skierowane jest do pracowników uczelni wyższych, w szczególności do osób aktywnie zaangażowanych w tematykę zrównoważonego rozwoju oraz tych, którzy zajmują się badaniami i analizą rankingów zrównoważonego rozwoju. Spotkania będą doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy oraz wspólnego zastanowienia się nad wyzwaniami i możliwościami wynikającymi z celów zrównoważonego rozwoju.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja, która potrwa do 4 października 2024 roku. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sdgs@pg.edu.pl

REJESTRACJA