Rowerem na Uczelnię - wrześniowe losowanie upominków od firmy Nordea | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-09-20

Rowerem na Uczelnię - wrześniowe losowanie upominków od firmy Nordea

Rowerem na Uczelnię

Za nami szóste, ostatnie losowanie upominków od firmy Nordea w ramach kampanii Rowerem na Uczelnię. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Tegoroczna kampania potrwa jeszcze do 30 września. Na uczestników, którzy do końca miesiąca wykonają i zarejestrują 70 i 100 przejazdów, wciąż czekają gadżety Politechniki Gdańskiej: skarpetki, dzwonki, koszulki, worki-plecaki i nerki. Do ostatniego dnia będzie zapewne trwała zacięta rywalizacja wśród uczestników w kategoriach: największa liczba przejazdów oraz największa liczba kilometrów, którą można śledzić na stronie rowery.pg.edu.pl.

Finał kampanii, podczas którego nagrodzimy najwytrwalszych uczestników rywalizacji w dwóch grupach: pracownicy i studenci/ doktoranci, odbędzie się w ramach Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju PG: w środę 16 października o godzinie 13 w sali na 1. piętrze w budynku Hydromechaniki PG. Podczas wydarzenia poznamy także laureatów konkursu fotograficznego "Zrównoważony transport w obiektywie".

Szczegóły i zapisy: Tydzień Zrównoważonego Rozwoju PG

Z pozdrowieniami,

Zespół ds. zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności PG