"Zrównoważony transport w obiektywie" - laureaci konkursu fotograficznego | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-10-22

"Zrównoważony transport w obiektywie" - laureaci konkursu fotograficznego

Konkurs fotograficzny
Podczas Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju PG, który odbył się na naszej Uczelni w dniach 14-18 października, ogłoszone zostały wyniki konkursu fotograficznego "Zrównoważony transport w obiektywie".

Konkurs, do którego zgłoszono 36 zdjęć, miał na celu zainspirowanie i zaangażowanie studentów i pracowników PG w kwestie zrównoważonego rozwoju poprzez kreatywne i artystyczne podejście do tematu.

Do konkursu można było zgłosić maksymalnie 4 zdjęcia. Przy ocenie przesłanych prac brano pod uwagę m.in. staranność, pomysłowość oraz prezentację rozpoznawalnego miejsca na naszym kampusie.

Przesłane zdjęcia uchwyciły różnorodne, kreatywne i pozytywne spojrzenie na miejską mobilność, pokazując, że rower i hulajnoga to nie tylko środki transportu, ale także styl życia.

Autorzy 3 zwycięskich prac wezmą udział w warsztatach fotograficznych, które odbędą się w listopadzie na PG.

Każda z nadesłanych prac to unikalna perspektywa, która inspiruje i zachęca do myślenia o miejskiej mobilności w bardziej zrównoważony sposób.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszone do konkursu zdjęcia. W galerii prezentujemy wybrane prace.