Rowerem na Uczelnię - edycja 2024 | Politechnika Gdańska

Rowerem na Uczelnię - edycja 2024

By dołączyć do 3. edycji kampanii Rowerem na Uczelnię zarejestruj się na stronie rowery.pg.edu.pl. Uczestnicy poprzednich edycji kampanii nie muszą tego robić. Następnie regularnie dodawaj przejazdy z i do Uczelni w okresie od 2.04.2024 do 30.09.2024.

Dzięki rankingom publikowanym na stronie rowery.pg.edu.pl, możesz śledzić swoje postępy i rywalizować z innymi uczestnikami w jednej z 2 kategorii: pracownicy i studenci/doktoranci.

Na studentów, pracowników i doktorantów PG czekają upominki za zrealizowanie 70 i 100 przejazdów oraz bony zakupowe dla 3 uczestników z największą liczbą przejazdów i 1 uczestnika z największą liczbą przejechanych kilometrów w każdej z 2 kategorii: pracownicy i studenci/doktoranci.

Ponadto w każdym miesiącu trwania kampanii odbędzie się losowanie dodatkowych nagród wśród uczestników, którzy jako pierwsi w danym miesiącu wykonają i zarejestrują 10 przejazdów z i do Uczelni.

Więcej informacji w linku.