Hej, wszystko OK? – nowy projekt Działu Międzynarodowej Współpracy Akademickiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-09-08

Hej, wszystko OK? – nowy projekt Działu Międzynarodowej Współpracy Akademickiej

Hej, wszystko OK?
Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej zaprasza do udziału w nowym projekcie pn. „Hej, wszystko OK?" którego celem jest wsparcie emocjonalne studentów, ze szczególnym uwzględnieniem studentów zagranicznych oraz pracowników zarówno administracyjnych, jak i akademickich.

Zaplanowane zostały różne działania, z których można skorzystać w zależności od tego, jakie wsparcie jest potrzebne. Konsultacje z psychologiem, zajęcia jogi w grupach, warsztaty mindfulness, zajęcia z negocjacji i wiele innych.

Część zajęć przeznaczona jest dla konkretnych dla konkretnych grup - studentów zagranicznych, studentów z Polski, pracowników akademickich i administracyjnych, a w części mogą uczestniczyć wszyscy chętni. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Więcej informacji i szczegółowy wykaz wydarzeń