Raport Zrównoważonego Rozwoju PG 2021-2022 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-11-29

Raport Zrównoważonego Rozwoju PG 2021-2022

Politechnika Gdańska udostępnia drugą edycję raportu Zrównoważonego Rozwoju PG

Politechnika Gdańska udostępnia kolejną edycją raportu podsumowującego wdrażanie na naszej Uczelni Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ przyjętych przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) w dniu 25 września 2015 r.
Zespół opracowujący raport przedstawił w dokumencie wiele istotnych działań na rzecz środowiska, które Politechnika Gdańska podjęła w ostatnim roku akademickim.

PG wychodzi naprzeciw wyzwaniom, przed którymi staje całe nasze obecne pokolenie, takim jak walka o czystość planety, czy wdrażanie ekologicznych rozwiązań do codziennego życia. Niniejszy raport zawiera jedynie wybrane przykłady działań naszej Uczelni i całej społeczności akademickiej na rzecz dbania o środowisko i budowania społeczności zaangażowanej w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Zapraszamy do lektury raportu.