Bądź częścią rowerowej społeczności PG - finał kampanii „Rowerem na Uczelnię” już wkrótce | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-11-02

Bądź częścią rowerowej społeczności PG - finał kampanii „Rowerem na Uczelnię” już wkrótce

Rowerem na Uczelnię
Zakończyła się trwająca 7 miesięcy rywalizacja w ramach drugiej edycji kampanii „Rowerem na Uczelnię”, którą realizowaliśmy wspólnie z Uniwersytetem Gdańskim w ramach Związku Uczelni Fahrenheita.

Bardzo nas cieszy, że tak wielu pracowników, studentów i doktorantów wybiera zrównoważone środki transportu w codziennych dojazdach na naszą Uczelnię. Już 17 listopada poznamy najwytrwalszych uczestników rywalizacji w kategoriach: pracownicy i studenci/doktoranci.

Zapraszamy wszystkich uczestników „Rowerem na Uczelnię” na uroczysty finał kampanii, podczas którego opowiemy, jak jeździliśmy w 2023 r. oraz jakie są Wasze doświadczenia związane z codziennymi dojazdami na Uczelnię. Podczas wydarzenia nagrody finałowe wręczy prof. dr hab. inż. Dariusz Mikielewicz, prorektor ds. organizacji i rozwoju.

Finał pierwszej edycji „Rowerem na Uczelnię” pokazał, jak liczną i pozytywnie nastawioną grupą jest rowerowa społeczność PG, dlatego 17 listopada warto przyjść i być jej częścią. Relacja z finału pierwszej edycji RnU dostępna jest na stronie.

Finał drugiej edycji kampanii „Rowerem na Uczelnię” odbędzie się 17 listopada 2023 r. o godz. 13:00 w Audytorium w Centrum Nanotechnologii B (parter).

Do zobaczenia!

145 wyświetleń