Nowa siedziba DMWA

Zapraszamy po przeprowadzce do nowej siedziby Działu Międzynarodowej Współpracy Akademickiej - Misiówka, budynek nr 14

zobacz na mapie kampusu

UWAGA!

ZMIANA GODZIN PRZYJĘĆ DLA STUDENTÓW
PN-CZW 09:00-12:00
PIĄTEK NIECZYNNE

Rekrutacja na studia w języku polskim
→ REGISTER HERE
Study at GUT
→ REGISTER HERE
Erasmus+ incoming students
REGISTER HERE

Dla studentów
Dla pracowników
Wydarzenia

Koreatech zaprasza studentów do udziału w wymianie Koreatech zaprasza studentów do udziału w wymianie

Koreatech przedstawia ofertę wymiany studenckiej na semestr zimowy 2019/2020. Studenci uczestniczący w programie nie ponoszą kosztów studiów. Dla zainteresowanych – termin aplikacji mija 14 kwietnia.

Program studiów magisterskich EIT Digital Master School Program studiów magisterskich EIT Digital Master School

Program studiów magisterskich EIT Digital Master School w ramach, których Student otrzymuje możliwość studiowania w dwóch różnych krajach (entry oraz exit university) kończąc z podwójnym dyplomowaniem oraz certyfikatem EIT.

Programy stypendialne Santander Programy stypendialne Santander

Santander Universidades uruchomił promocję  programów globalnych Yale https://www.santander-grants.com/program/santander-yale-international-summer-experience-program    aplikacje do 18 kwietnia...

Lithuanian Language for Erasmus+ students Lithuanian Language for Erasmus+ students

The call for proposals for 2019 Lithuanian language and culture summer courses is now open! Klaipeda University with Education Exchanges Support Foundation offers Lithuanian state scholarships to attend Lithuanian language and culture courses and courses for Erasmus+ students. Scholarships are offered for: students, lecturers or researchers of higher education and research institutions; foreigners of Lithuanian origin; Erasmus + students.

Wyświetlanie 1 - 5 z 73 rezultatów.
z 15

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.