Dla kandydatów zagranicznych: studia w języku polskim | Politechnika Gdańska

Dla kandydatów zagranicznych: studia w języku polskim

Webinar: Studia w języku polskim
📚 dla kogo: dla kandydatów zagranicznych zainteresowanych studiami w języku polskim
📚 kiedy: wtorek, 21 marca
📚 o której godzinie: 16:00-16:30
📚 na jakiej platformie: MS Teams
➡ aby wziąć udział w webinarze, w dniu spotkania kliknij w ten link (nie trzeba się wcześniej rejestrować)

Na Politechnice Gdańskiej uczy się ponad 1000 studentów zagranicznych, w tym prawie połowa z nich studiuje programy w języku polskim. Możesz dołączyć do nich i zacząć studia na jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce (i w jednym z najładniejszych i najfajniejszych miast w Polsce – tak w każdym razie mówią nasi studenci i studentki 😉).

Do wyboru masz jeden z prawie 40 kierunków studiów, w tym informatykę, budownictwo, nanotechnologię, a nawet projektowanie i budowę jachtów. Studia na Politechnice Gdańskiej dadzą Ci nie tylko świetne wykształcenie, ale też zwiększą szansę na znalezienie wymarzonej, dobrze płatnej pracy w zawodzie.

Weź udział w naszym webinarze i dowiedz się więcej o programach studiów w języku polskim oraz o tym, jak wygląda rekrutacja dla kandydatów zagranicznych. Najbliższa rekrutacja już w maju, więc tym bardziej warto wziąć udział w spotkaniu.

Nie trzeba się wcześniej rejestrować - wystarczy w dniu wydarzenia kliknąć w podany link; na spotkaniu uczestnicy będą mieć automatycznie wyłączone mikrofony i kamerki, ale będzie można zadawać pytania na czacie.

Już dziś poczytaj sobie o tym, jak wygląda rekrutacja dla studentów zagranicznych i jakie programy studiów można studiować na PG w języku polskim.