Dla kandydatów z Polski - studia na PG po angielsku i międzynarodowo | Politechnika Gdańska

Dla kandydatów z Polski - studia na PG po angielsku i międzynarodowo

Webinar: Studia na PG – po angielsku i międzynarodowo
🌏 dla kogo: licealistów i licealistek z Polski
🌏 kiedy: wtorek, 21 marca
🌏 o której godzinie: 17:00-17:30
🌏 na jakiej platformie: MS Teams
➡ aby wziąć udział w webinarze, w dniu spotkania kliknij ten link (nie trzeba się wcześniej rejestrować)

Wiesz, że studenci/studentki z Polski mogą studiować na PG również po angielsku? Data Engineering, Energy Technologies, Architecture - te i wiele innych kierunków czekają właśnie na Ciebie!

Mało tego jako student/studentka PG możesz część studiów odbyć za granicą (na przykład w ramach programu Erasmus+, o którym na pewno gdzieś już słyszałeś_aś). Nasi studenci i studentki co roku wyjeżdżają do Hiszpani, Włoch, Niemiec, Francji i wielu innych krajów. Tam studiują, zwiedzają i poznają ludzi z całego świata😉

Czekasz na więcej - ok, więc co powiesz na możliwość wyjazdu na krótkie, ale intensywne zimowe albo letnie kursy do zagranicznych uczelni? PG jest członkiem wielu organizacji międzynarodowych i współpracuje z uczelniami zagranicznymi na całym świecie, na czym korzystają również nasi studenci/studentki.

Weź udział w webinarze i dowiedz się wszystkiego o programach studiów w języku angielskim oraz możliwości zagranicznych wyjazdów.

Nie trzeba się wcześniej rejestrować na webinar - wystarczy w dniu wydarzenia kliknąć w podany link; na spotkaniu uczestnicy będą mieć automatycznie wyłączone mikrofony i kamerki, ale będzie można zadawać pytania na czacie.

Już dziś sprawdź, jakie programy studiów możesz studiować na PG po angielsku.

Chciałbyś/chciałabyś wyjechać na studia albo praktyki na Erasmusa? Już dziś sprawdź, co oferuje PG.