Projekt Open Days at Gdańsk Tech | Politechnika Gdańska

Projekt Open Days at Gdańsk Tech

Open Days to autorski projekt Działu Współpracy Międzynarodowej (DWM), powstały w odpowiedzi na potrzebę poznania uczelni przez kandydatów z zagranicy. Pandemia zmusiła nas do rezygnacji z tradycyjnych Drzwi Otwartych, jednak dla kandydatów z innych krajów niż Polska przeniesienie tego działania do Internetu to zmiana bardzo korzystna – wielu z naszych kandydatów odwiedzało nas osobiście przed podjęciem decyzji o wyborze uczelni, jednak większość nie miała takiej możliwości. Teraz każdy może nas odwiedzić online. Projekt jest w trakcie realizacji – materiały o każdym z wydziałów są już dostępne, jednak w każdej chwili mogą dołączyć pozostałe jednostki uczelni.

Open Days at Gdańsk Tech częściowo zrealizowany został ze środków NAWA, w ramach projektu Promocja Zagraniczna 2019, zrealizowanego przez DWM w marcu 2021 roku.