Planowane terminy ogłoszeń konkursów w programach projektu IDUB w roku 2021 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-03-03

Planowane terminy ogłoszeń konkursów w programach projektu IDUB w roku 2021

Programy IDUB
Programy dla naukowców Politechniki Gdańskiej to element realizacji przez uczelnię zadań wynikających z programu „Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza”. Stanowią one wsparcie m.in. przy pozyskiwaniu przez naukowców prestiżowych grantów międzynarodowych, umożliwiają dofinansowanie działalności publikacyjnej czy sfinansowanie kosztów prowadzonych badań naukowych oraz rozwój młodych naukowców w obszarach zgodnych z działalnością centrów priorytetowych obszarów badawczych PG.

Szanowni Państwo,

informujemy, że planowany nabór w roku 2021 dla programów:

W programach AMERICIUM, CARBONIUM, COPERNICIUM, EINSTEINIUM, EUROPIUM, HYDROGENIUM, NITROGENIUM, NOBELIUM, OXYGENIUM oraz PLATINUM nabór ma charakter ciągły.