Publikacja list przyjętych kandydatów | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-07-27

Publikacja list przyjętych kandydatów

Publikacja list przyjętych kandydatów
Gratulujemy wszystkim kandydatom, którzy zostali przyjęci na swoje wymarzone kierunki.

Życzymy wspaniałych wakacji i do zobaczenia w październiku. Nie ma już potrzeby dostarczania żadnych dodatkowych dokumentów. 
Zapraszamy do logowania w systemie Moja PG oraz zapoznania się ze stroną Wydziału, gdzie znajdują się cenne informacje. Od tej pory wszystkie pytania należy kierować do właściwego Dziekanatu Wydziału.

Jeżeli niewiele brakowało Ci, aby dostać się na wymarzony kierunek, nie rezygnuj ze studiów na Politechnice Gdańskiej:

  • jeżeli otrzymałeś decyzję o nieprzyjęciu na studia, możesz złożyć odwołanie od decyzji. Wzór pisma znajdziesz na swoim profilu w systemie
    e-Rekrutacja. Wydrukowane i osobiście podpisane podanie należy przesłać pocztą na adres Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej, od której otrzymałeś decyzję lub ewentualnie złożyć w Dziekanacie tego wydziału.

  • jeśli zostałeś przyjęty, ale chciałbyś zmienić kierunek, a uzyskana przez Ciebie liczba punktów rekrutacyjnych jest wyższa od progu minimalnego na kierunku, na który chciałbyś się przenieść, możesz złożyć podanie o przeniesienie. Wzór pisma znajdziesz na swoim profilu w systemie e-Rekrutacja. Wydrukowane i osobiście podpisane podanie należy przesłać pocztą na adres Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej wydziału, na który chciałbyś się przenieść lub ewentualnie złożyć w Dziekanacie tego wydziału.

Pismo należy złożyć w ciągu 14 dni od otrzymania decyzji.

Progi punktowe, które gwarantowały znalezienie się na liście przyjętych na dany kierunek studiów zostaną opublikowane na stronie limity i progi.

Rekrutacja dodatkowa będzie prowadzona na wybrane kierunki studiów w terminie od 2.09.2022 do 12.09.2022 r.

Więcej informacji (w tym harmonogram i listę kierunków uruchomionych w dodatkowej rekrutacji) znajdzie się na naszej stronie w aktualnościach już 02.09.2022r.

9414 wyświetleń