Zaliczenie praktyk zawodowych doktorantów Zaliczenie praktyk zawodowych doktorantów

Prosimy o zapoznanie się z zaleceniami, dotyczącymi sposobu zaliczenia praktyk zawodowych doktorantów (praktyka bierna / współprowadzenie zajęć ze studentami I/II stopnia) w obecnej sytuacji epidemiologicznej.

Egzamin ACERT – dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej Egzamin ACERT – dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej

W dniu 23.06.2020 w Centrum Języków Obcych Politechniki Gdańskiej odbędzie się egzamin ACERT z języka angielskiego na poziomie B2 dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej.

Webinary „Ready, Study, Go! Poland for students in Poland” Webinary „Ready, Study, Go! Poland for students in Poland”

Zachęcamy do zapoznania się z nagraniami z webinarów z cyklu „Ready, Study, Go! Poland for students in Poland”, w ramach projektu organizowanego przez NAWA pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Kontynuacja zajęć w formule zdalnej Kontynuacja zajęć w formule zdalnej

Chcielibyśmy poinformować, że wszystkie wykłady i seminaria doktoranckie, przewidziane na II semestr, powinny odbywać się w formie zdalnej, poprzez platformę eNauczanie.

Wyświetlanie 1 - 5 z 163 rezultatów.
z 33