Projekt "Hej, wszystko OK?" i konferencja “Wellbeing, czyli jak zadbać o siebie (w pracy)?” Projekt "Hej, wszystko OK?" i konferencja “Wellbeing, czyli jak zadbać o siebie (w pracy)?”

Celem jest wsparcie emocjonalne studentów, ze szczególnym uwzględnieniem studentów zagranicznych oraz pracowników zarówno administracyjnych, jak i akademickich. Zapraszamy do udziału w konferencji “Wellbeing, czyli jak zadbać o siebie (w pracy)?”, która odbędzie się w dniach 10-14 października i zapisywania się na aktywności, w których mogą brać udział doktoranci naszej szkoły i ich promotorzy.

Stypendium „START" dla młodych naukowców na rok 2023 Stypendium „START" dla młodych naukowców na rok 2023

Informujemy, że Fundacja na Rzecz Nauki Polskiej ogłosiła nabór wniosków do Stypendium „START” dla młodych naukowców na rok 2023. Termin składania wniosków upływa z dniem 31 października 2022 r.

Spotkania z doktorantami Spotkania z doktorantami

W drugiej połowie października planujemy zorganizowanie spotkania online z nowo przyjętymi doktorantami I roku. W dalszej kolejności, jeśli będzie taka potrzeba, myślimy o zorganizowaniu spotkania online z doktorantami II-IV roku.

Rozpoczęcie roku akademickiego 2022/2023 Rozpoczęcie roku akademickiego 2022/2023

Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2022/2023 na Politechnice Gdańskiej odbędzie się w dn. 4 października w godz. 11.15-13.15. Nie zaplanowano osobnej inauguracji roku akademickiego dla doktorantów.

Rozliczenie I roku kształcenia w Szkole Doktorskiej Rozliczenie I roku kształcenia w Szkole Doktorskiej

Przypominamy, że 16 września mija termin złożenia przez doktorantów I roku dokumentów związanych z rozliczeniem r.a. 2021/2022, w tym indywidualnego planu badawczego.

Wyświetlanie 1 - 5 z 454 rezultatów.
z 91