Stypendia dla wybitnych młodych naukowców Stypendia dla wybitnych młodych naukowców

Do 31 grudnia 2020r. trwa nabór wniosków na stypendia dla wybitnych młodych naukowców. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Konkurs na udział w projekcie “Greencoin” dla obecnych doktorantów Szkoły Doktorskiej I i II roku Konkurs na udział w projekcie “Greencoin” dla obecnych doktorantów Szkoły Doktorskiej I i II roku

Greencoin opracowuje interaktywny system do promowania zachowań prośrodowiskowych wśród obywateli. Termin składania ofert: 11 grudnia 2020 r. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Zaproszenie dla studentek i doktorantek z zakresu IT Zaproszenie dla studentek i doktorantek z zakresu IT

Serdecznie zapraszamy do udziału w największym europejskim wydarzeniu dla kobiet w IT i nowych technologiach. Perspektywy Women in Tech Summit odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2020r.- w formule online. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

[Aktualizacja 27.11.2020] Spotkanie informacyjne dla doktorantów szkoły doktorskiej [Aktualizacja 27.11.2020] Spotkanie informacyjne dla doktorantów szkoły doktorskiej

Prezentacja i nagranie video ze spotkania są już dostępne na platformie eNauczanie w folderze Spotkania informacyjne. Prosimy również o wypełnienie krótkiej ankiety na samym końcu ekursu w module Evaluation Questionnaire > Feedback.

Nauki Chemiczne - zapisy na przedmioty obowiązkowe Nauki Chemiczne - zapisy na przedmioty obowiązkowe

Przez system MojaPG uruchomione zostały zapisy na zajęcia obowiązkowe dla doktorantów I i II roku dyscypliny: Nauki Chemiczne. Zapisy prowadzone są poprzez formularze (MojaPG > Student> Formularze). Prosimy o wypełnienie formularzy do dnia 04/12/2020 r.

Wyświetlanie 1 - 5 z 240 rezultatów.
z 48