Nabór wniosków w programie stypednialnym Francium Supporting Outstanding Doctoral Candidates Nabór wniosków w programie stypednialnym Francium Supporting Outstanding Doctoral Candidates

W ramach programu przyznawane są stypendia projakościowe wyróżniającym się uczestnikom Szkoły Doktorskiej, w szczególności doktorantom prowadzącym badania we współpracy międzynarodowej. Nabór wniosków w programie będzie prowadzony w terminie od 19 do 30 kwietnia 2021, godz. 23.59.

Konkurs na stanowisko doktorant-stypendysta w ramach projektu NCN Konkurs na stanowisko doktorant-stypendysta w ramach projektu NCN

Katedra Wytrzymałości Materiałów poszukuje doktoranta do projektu badawczego OPUS-18 Narodowego Centrum Nauki (NCN): „Kompleksowe badania rozwoju mikro- i makropęknięć w elementach betonowych z wykorzystaniem fal sprężystych: doświadczenia i modelowanie metodą elementów dyskretnych”. Termin składania ofert: 31.05.2021 r.

Trzecia edycja webinarów „Wiedza ma Warstwy” Trzecia edycja webinarów „Wiedza ma Warstwy”

Chcielibyśmy przekazać zaproszenie na serię bezpłatnych, cyklicznych webinarów pt. "Wiedza ma Warstwy". Webinary odbędą się 26, 28, 30 kwietnia 2021 r.

Nowy skład Rady Szkoły Doktorskiej Nowy skład Rady Szkoły Doktorskiej

Chcielibyśmy poinformować, że zgodnie z Pismem Okólnym Rektora PG nr 23/2021 z 9 kwietnia 2021 r., od dnia 1 kwietnia 2021 r. obowiązuje nowy skład Rady Szkoły Doktorskiej. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Nowa podzakładka "Rozprawa doktorska" Nowa podzakładka "Rozprawa doktorska"

Chcielibyśmy poinformować, że została utworzona nowa podzakładka "Rozprawa doktorska" . Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.

Wyświetlanie 1 - 5 z 293 rezultatów.
z 59