Wybory przedstawicieli doktorantów w Radzie Szkoły Doktorskiej Wybory przedstawicieli doktorantów w Radzie Szkoły Doktorskiej

Wybory przedstawicieli doktorantów w Radzie Szkoły Doktorskiej Kandydatury można zgłaszać wypełniając, do 10 grudnia, formularz dostępny na stronie pg.edu.pl/sd/zgloszenia-szd

Nowe zakładki na stronie - FAQ, Wyjazdy, Koordynatorzy grup dyscyplin Nowe zakładki na stronie - FAQ, Wyjazdy, Koordynatorzy grup dyscyplin

Uprzejmie informujemy, że na stronie zostały utworzone nowe zakładki. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Ankieta dla doktorantów dotycząca wyznaczonego miejsca pracy badawczej oraz godzin pracy Ankieta dla doktorantów dotycząca wyznaczonego miejsca pracy badawczej oraz godzin pracy

Informujemy o przeprowadzanej wśród doktorantów krótkiej ankiecie dotyczącej wyznaczonego przez potencjalnego promotora miejsca pracy badawczej oraz godzin swojej pracy.

Prezentacja ze spotkania z doktorantami 2.12.2019 Prezentacja ze spotkania z doktorantami 2.12.2019

Udostępniamy prezentacje ze spotkania z doktorantami które odbyło się 2 grudnia 2019.

Zmiana miejsca zajęć „Intellectual property protection” dla I grupy Zmiana miejsca zajęć „Intellectual property protection” dla I grupy

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10.12 zmieniło się miejsce zajęć dla przedmiotu „Intellectual property protection” dla I grupy.

Plan zajęć (grudzień 2019) dla dyscypliny Inżynieria Materiałowa Plan zajęć (grudzień 2019) dla dyscypliny Inżynieria Materiałowa

Uprzejmie informujemy, że w kalendarzu został naniesiony plan zajęć (grudzień 2019) dla dyscypliny Inżynieria Materiałowa.

Stypendia dla wybitnych młodych naukowców Stypendia dla wybitnych młodych naukowców

Od 5 do 31 grudnia 2019 r. trwa nabór wniosków na stypendia dla wybitnych młodych naukowców.

Indywidualny Plan Badawczy Indywidualny Plan Badawczy

W dniu 25.11.2019 na posiedzeniu Rady Szkoły Doktorskiej zatwierdzono szablon Indywidualnego Planu Badawczego.

Szkolenie z Lectora - projekt POWER 3.5 Szkolenie z Lectora - projekt POWER 3.5

Zajęcia odbędą się w dniach 11 i 12 grudnia 2019 w godz. 9-14. Na szkolenie obowiązują zapisy.

Szkolenie z ClickMeeting - projekt POWER 3.5 Szkolenie z ClickMeeting - projekt POWER 3.5

Zajęcia odbędą się w dniu 10 grudnia 2019 w godz. 9.30-14.30. Na szkolenie obowiązują zapisy.

Plan zajęć soft skills: "Scientific databases and information skills" oraz "Intellectual property protection" Plan zajęć soft skills: "Scientific databases and information skills" oraz "Intellectual property protection"

Uprzejmie informujemy, że w zakładce soft-skills i kalendarzu został naniesiony plan dla obowiązkowych przedmiotów soft skills "Scientific databases and information skills" oraz "Intellectual property protection"

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na PG Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na PG

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na PG
Wydział Zarządzania i Ekonomii PG, Biuro Karier PG, Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Samorząd Studentów PG oraz wydawca karty Euro 26 zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej do udziału w wydarzeniach, organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, które odbędą się na uczelni w dniach 19–23 listopada.

Kalendarz wydarzeń oraz plan zajęć Kalendarz wydarzeń oraz plan zajęć

Uprzejmie informujemy, że na stronie (lewa strona, pod menu) został zamieszczony kalendarz dla doktorantów Szkoły Doktorskiej.

Spotkanie informacyjne dla doktorantów szkoły doktorskiej Spotkanie informacyjne dla doktorantów szkoły doktorskiej

W dn. 2 grudnia o godz. 13.00 w sali 308/309 Budynku B WETI (nowe ETI -budynek nr 42) odbędzie się spotkanie informacyjne dla doktorantów szkoły doktorskiej.

Spotkanie informacyjne dotyczące udziału doktorantów w programie PROM Spotkanie informacyjne dotyczące udziału doktorantów w programie PROM

W dn. 13 listopada 2019 o godz. 14.15 w sali WN15 (budynek nr 26) odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące drugiej edycji Programu PROM: międzynarodowej wymiany stypendialnej doktorantów i kadry akademickiej na wyjazdy doktorantów PG za granicę.

Konkurs Jaskółki Przedsiębiorczości 2019 Konkurs Jaskółki Przedsiębiorczości 2019

Zapraszamy studentów oraz doktorantów Politechniki Gdańskiej do zgłaszania swoich innowacyjnych i niekonwencjonalnych pomysłów na biznes indywidualnie lub w grupach (maks. do 6 osób).

Zajęcia Scientific databases and information skills oraz Intellectual property protection Zajęcia Scientific databases and information skills oraz Intellectual property protection

Informujemy, że wszyscy doktoranci Szkoły zostali zapisani na obowiązkowe zajęcia soft skills Scientific databases and information skills oraz Intellectual property protection.

Program kształcenia dla dyscyplin Ekonomia i finanse, Nauki o zarządzaniu i jakości oraz zajęcia soft skills Program kształcenia dla dyscyplin Ekonomia i finanse, Nauki o zarządzaniu i jakości oraz zajęcia soft skills

Informacja dot. programów kształcenia, obowiązkowych zajęć dla dyscyplin Ekonomia i finanse, Nauki o zarządzaniu i jakości oraz program zajęć Soft skills dla wszystkich doktorantów Szkoły Doktorskiej na rok akademicki 2019/2020

Programy stypendialne i wyjazdy do USA dla pracowników naukowych Programy stypendialne i wyjazdy do USA dla pracowników naukowych

Zapraszamy na spotkanie informacyjne z koordynatorką programów Fulbrighta - Patrycją Donaburską, która opowie o programach stypendialnych na wyjazdy naukowe do Stanów Zjednoczonych.

Kurs BHP - instrukcja Kurs BHP - instrukcja

W rozwinięciu znajdą Państwo instrukcję zaliczenia e-kursu BHP.

Legalny pobyt w Polsce cudzoziemców Legalny pobyt w Polsce cudzoziemców

W zakładce Dla doktorantów >>> Legalny pobyt w Polsce znajdą Państwo informacje skierowane do doktorantów-cudzoziemców.

Jak korzystać z Biblioteki PG Jak korzystać z Biblioteki PG

W zakładce Dla doktorantów >>> Biblioteka PG znajdą Państwo ważne informacje oraz instrukcje jak korzystać z Biblioteki PG.

Zgłoś projekt w IV edycji Budżetu Obywatelskiego Zgłoś projekt w IV edycji Budżetu Obywatelskiego

Od 23.10.2019 r. do 6.11.2019 r. pracownicy, doktoranci i studenci będą mogli zgłaszać swoje propozycje do czwartej edycji Budżetu Obywatelskiego PG. Projekty, które zyskają największe poparcie w głosowaniu zostaną wpisane do budżetu Politechniki Gdańskiej i będą zrealizowane do końca 2020 r.

Nabór wniosków do Programu im. Iwanowskiej Nabór wniosków do Programu im. Iwanowskiej

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła nabór wniosków do Programu im. Iwanowskiej. Termin składania wniosków upływa 18 grudnia 2019 roku o godz. 15.00.

Diamentowy Grant na badania nad fosforenem Diamentowy Grant na badania nad fosforenem

Krzysztof Pyrchla, absolwent Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, doktorant Szkoły Doktorskiej został laureatem VIII edycji konkursu Diamentowy Grant

Stypendium „START" dla młodych naukowców na rok 2020 Stypendium „START" dla młodych naukowców na rok 2020

Informujemy, że Fundacja na Rzecz Nauki Polskiej ogłosiła nabór wniosków do Stypendium „START” dla młodych naukowców na rok 2020. Szczegółowe informacje

Ubezpieczenie zdrowotne - aktualizacja Ubezpieczenie zdrowotne - aktualizacja

Informacje dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego dla doktorantów Szkoły Doktorskiej w zakładce "Ubezpieczenie zdrowotne" zostały zaktualizowane.

Powołanie członków Rady Szkoły Doktorskiej Powołanie członków Rady Szkoły Doktorskiej

W zakładce Akty prawne (wenętrzne) zostało zamieszczone Zarządzenie Rektora PG nr 41/2019 z 15 października 2019 r. w sprawie powołania członków Rady Szkoły w Szkole Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej.

ORION MOOC - Otwarta nauka w naukach przyrodniczych ORION MOOC - Otwarta nauka w naukach przyrodniczych

W ramach projektu ORION Open Science dostępny jest kurs na żywo dla nauk przyrodniczych i badaczy biomedycznych, który rozpocznie się 21 października 2019 r.

Wykup wjazdówek na parking przy ul. Fiszera Wykup wjazdówek na parking przy ul. Fiszera

Uprzejmie informujemy, że od dzisiaj można wykupić wjazdówki na parking Politechniki Gdańskiej przy ul. Fiszera bez konieczności przedstawienia zaświadczeń.

Tworzenie kont pocztowych w formacie „imie.nazwisko@pg.edu.pl” Tworzenie kont pocztowych w formacie „imie.nazwisko@pg.edu.pl”

Format adresu pocztowego „imie.nazwisko@pg.edu.pl” należy utworzyć samodzielnie poprzez powtórną aktywację konta z podaniem dotychczasowego hasła używanego do konta w systemie mojaPG.

Informacje o danych kontaktowych i nowych godzinach przyjęć Informacje o danych kontaktowych i nowych godzinach przyjęć

W zakładce „Kontakt” opublikowaliśmy informacje o naszej nowej lokalizacji, numerach telefonów i nowych godzinach przyjęć.

Zajęcia z języka angielskiego - projekt POWER 3.5 Zajęcia z języka angielskiego - projekt POWER 3.5

Informujemy, że w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020 dla doktorantów PG odbywać się będą 30 godzinne specjalistyczne zajęcia z języka angielskiego organizowane w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Politechniki Gdańskiej POWR.03.05.00-00-Z044/17.

III Pomorska Konferencja Open Science oraz warsztaty Focus on Open Science na PG III Pomorska Konferencja Open Science oraz warsztaty Focus on Open Science na PG

W dniach 9–10 października odbędzie się III Pomorska Konferencja Open Science: Otwarte Dane dla Nauki i Społeczeństwa. Wydarzenie organizowane jest przez Bibliotekę Politechniki Gdańskiej oraz Centrum Usług Informatycznych PG.

Ścieżka wdrożeniowa w ramach Szkoły Doktorskiej Ścieżka wdrożeniowa w ramach Szkoły Doktorskiej

W zakładce Akty prawne -> Akty wewnętrzne (uczelniane) zostało zamieszczone Pismo Okólne Rektora Politechniki Gdańskiej nr 30/2019 z 2 października 2019 r. w sprawie: ścieżki wdrożeniowej w ramach Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej.

Język niemiecki dla doktorantów Język niemiecki dla doktorantów

Zgłoszenia do wtorku 8 października przyjmuje Samorząd Doktorantów.

Program dofinansowania konferencji Program dofinansowania konferencji

Zgłoszenia do 6 października przyjmuje Samorząd Doktorantów.

Informacja o zamknięciu biura Szkoły Doktorskiej 4.10.2019 Informacja o zamknięciu biura Szkoły Doktorskiej 4.10.2019

Od 7 października 2019 r. zapraszamy do nowej siedziby biura w Gmachu Głównym do pokoju 209.

Informacje dot. dokumentów do wypełnienia oraz ubezpieczeń Informacje dot. dokumentów do wypełnienia oraz ubezpieczeń

Aby uzyskać status doktoranta, odebrać legitymację doktorancką, otrzymać stypendium i zostać zgłoszonym do ZUS konieczne jest dostarczenie wskazanego kompletu dokumentów do biura szkoły. Ważne informacje, dokumenty i formularze pojawiły się na stronie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami.

Uroczysta immatrykulacja doktorantów Uroczysta immatrykulacja doktorantów

W dn. 1 października odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/2020, podczas której nastąpiła immatrykulacja doktorantów.

Informacja dla osób przyjętych do szkoły doktorskiej Informacja dla osób przyjętych do szkoły doktorskiej

Osoby przyjęte do Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej proszone są o zapoznanie się z wiadomością wygenerowaną automatycznie przez system eRekrutacja PG, w której pojawia się informacja na temat przydzielonego numeru albumu doktoranta oraz dalszego postępowania.

Wyświetlanie 1 - 50 z 70 rezultatów.
z 2