Nowa podzakładka - wsparcie psychologiczne Nowa podzakładka - wsparcie psychologiczne

Chcielibyśmy poinformować, że na naszej stronie, w zakładce Dla doktorantów, pojawiła się nowa podzakładka Wsparcie psychologiczne. Zapraszamy do zapoznania się.

[Aktualizacja] Interstudent 2021 – konkurs na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce [Aktualizacja] Interstudent 2021 – konkurs na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce

Chcielibyśmy poinformować o trwającym konkursie na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce 2021. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 lutego 2021 r.

Zarządzenie Rektora PG w związku ze stanem epidemii Zarządzenie Rektora PG w związku ze stanem epidemii

Bardzo prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem Rektora PG nr 1/2021 z 14 stycznia 2021 r. w związku z trwającym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

Webinar: Legalizacja pobytu w Polsce Webinar: Legalizacja pobytu w Polsce

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze "Legalizacja pobytu w Polsce", organizowanym przez DMWA, w dniu 25.01.2021 r. o godz. 12.

Doradztwo dla młodych naukowców Politechniki Gdańskiej Doradztwo dla młodych naukowców Politechniki Gdańskiej

Biuro Karier zaprasza młodych naukowców, w tym doktorantów, na indywidualne konsultacje online z doradcą zawodowym oraz doradcą ds. przedsiębiorczości.

Wyświetlanie 1 - 5 z 254 rezultatów.
z 51