Seminarium „Narzędzia i metody obliczeń z użyciem MATLABa w badaniach naukowych i dydaktyce” Seminarium „Narzędzia i metody obliczeń z użyciem MATLABa w badaniach naukowych i dydaktyce”

19 marca na Politechnice Gdańskiej odbędzie się seminarium w języku angielskim poświęcone wykorzystaniu MATLABa w badaniach naukowych i dydaktyce.

Programy stypendialne Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta Programy stypendialne Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

Ruszył kolejny nabór do kolejnych edycji programów stypendialnych Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta kierowanych dla polskich badaczy, dydaktyków i studentów.

Informacja o zamknięciu biura Szkoły Doktorskiej w dniu 26.02.2020 Informacja o zamknięciu biura Szkoły Doktorskiej w dniu 26.02.2020

Informujemy, że w dniu 26.02.2020 (środa), z przyczyn losowych, biuro Szkoły Doktorskiej będzie nieczynne. Zapraszamy w pozostałe dni.

Międzynarodowa Szkoła Letnia Uczenia Głębokiego Międzynarodowa Szkoła Letnia Uczenia Głębokiego

Chcielibyśmy przekazać zaproszenie na trzecią edycję Międzynarodowej Szkoły Letniej Uczenia Głębokiego. Rekrutacja jest już otwarta i potrwa do 15 marca 2020, jednak zachęcamy do wcześniejszej rejestracji gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Ważna informacja Ważna informacja

Informujemy, że 20 lutego upłynął termin złożenia sprawozdania semestralnego oraz podpisanej przez doktoranta i promotora deklaracji na temat sposobu prowadzonej ewidencji czasu pracy badawczej doktoranta.

Program zajęć soft skills na II semestr w roku akademickim 2019/2020 Program zajęć soft skills na II semestr w roku akademickim 2019/2020

Uprzejmie informujemy, że w dniu 17 lutego 2020 r. na posiedzeniu Rady Szkoły Doktorskiej został zatwierdzony program zajęć soft skills na II semestr w roku akademickim 2019/2020

Program kształcenia dla dyscypliny: Automatyka, elektronika i elektrotechnika Program kształcenia dla dyscypliny: Automatyka, elektronika i elektrotechnika

Uprzejmie informujemy, że w dniu 17 lutego 2020 r. na posiedzeniu Rady Szkoły Doktorskiej został zatwierdzony program kształcenia dla dyscypliny: Automatyka, elektronika i elektrotechnika.

Zmiana w programach kształcenia dla dyscyplin: Nauki fizyczne oraz Inżynieria materiałowa Zmiana w programach kształcenia dla dyscyplin: Nauki fizyczne oraz Inżynieria materiałowa

Uprzejmie informujemy, że w zakładach dla programów kształcenia w dyscyplinach: Nauki fizyczne oraz Inżyniera materiałowa zostały wprowadzone ważne zmiany.

Zmiana planu zajęć dla dyscypliny Architektura i Urbanistyka Zmiana planu zajęć dla dyscypliny Architektura i Urbanistyka

Uprzejmie informujemy że zostały wprowadzone zmiany dot. harmonogramu zajęć dla dyscypliny: Architektura i urbanistyka.

Plan zajęć dla dyscyplin: Inżynieria lądowa i transport oraz Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka. Plan zajęć dla dyscyplin: Inżynieria lądowa i transport oraz Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka.

Uprzejmie informujemy, że w kalendarzu został opublikowany plan zajęć dla dyscyplin: Inżynieria lądowa i transport oraz Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka.

Wnioski o powołanie promotora pomocniczego i drugiego promotora Wnioski o powołanie promotora pomocniczego i drugiego promotora

W zakładce - Dla doktorantów - „druki do pobrania” znajdą Państwo wnioski o powołanie ewentualnych dodatkowych promotorów - pomocniczego / drugiego.

Sprawozdanie semestralne i rozliczanie czasu pracy badawczej Sprawozdanie semestralne i rozliczanie czasu pracy badawczej

Informujemy, że 20 lutego 2020 r. to ostateczny termin składania sprawozdania semestralnego oraz podpisanej przez doktoranta i promotora deklaracji na temat sposobu prowadzonej ewidencji czasu pracy badawczej doktoranta.

IV nabór wniosków w ramach drugiej edycji Programu PROM dla doktorantów IV nabór wniosków w ramach drugiej edycji Programu PROM dla doktorantów

Wnioski można składać osobiście lub drogą mailową (uczestnicy zagraniczni) do Biura Projektu, do dnia 3 marca 2020 roku.

Plan zajęć dla dyscypliny Architektura i Urbanistyka Plan zajęć dla dyscypliny Architektura i Urbanistyka

Uprzejmie informujemy, że w kalendarzu został naniesiony plan zajęć dla dyscypliny Architektura i Urbanistyka.

Stypendia zadaniowe dla doktorantów w ramach projektu POWER 3.5 - nabór 2020 Stypendia zadaniowe dla doktorantów w ramach projektu POWER 3.5 - nabór 2020

W ramach projektu "Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Gdańskiej" zachęcamy doktorantów do aplikowania o stypendia zadaniowe. Wnioski przyjmowane są od 10 do 28 lutego 2020 r. w sekretariatach studiów doktoranckich.

Zaświadczenie dotyczące seminarium Zaświadczenie dotyczące seminarium

Informujemy, że w zakładce Dla doktorantów > Do pobrania > Szablony, zamieszczone zostało zaświadczenie uczestnictwa w seminarium / sesji sprawozdawczej .

Semestralne / roczne sprawozdanie doktoranta Semestralne / roczne sprawozdanie doktoranta

Informujemy, że na stronie zamieściliśmy wzór sprawozdania z przebiegu pracy naukowej / kształcenia w szkole doktorskiej.

Konkurs dla doktorantów - informacja z Ambasady Francji w Polsce Konkurs dla doktorantów - informacja z Ambasady Francji w Polsce

Szanowni Doktoranci, zapraszamy do zapoznania się z informacją o drugiej edycji konkursu « Mój doktorat w 180 sekund » Europa Środkowa : rozgrywki krajowe, otrzymaną za pośrednictwem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z Ambasady Francji w Polsce.

Wybory przedstawiciela doktorantów w Uczelnianym Kolegium Elektorów Wybory przedstawiciela doktorantów w Uczelnianym Kolegium Elektorów

Szanowni Doktoranci, głosowanie odbędzie się 3 lutego 2020 roku w godzinach 8.30-10.00 oraz 15.00-17.00 w pokoju 203, budynek Bratniak. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Informacja o zamknięciu biura Szkoły Doktorskiej w dniu 21.01.2020 Informacja o zamknięciu biura Szkoły Doktorskiej w dniu 21.01.2020

Informujemy, że w dniu  21.01.2020 (wtorek)  biuro Szkoły Doktorskiej będzie nieczynne. Zapraszamy w pozostałe dni.

Zmiany godzin przyjęć doktorantów w biurze szkoły w dn. 20.01.2020 Zmiany godzin przyjęć doktorantów w biurze szkoły w dn. 20.01.2020

Informujemy, że w dniu 20 stycznia 2020 godziny przyjęć doktorantów w biurze szkoły ulegają zmianie. Poniżej prezentujemy tymczasowy grafik. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Polska Akademia Nauk - Nagroda dla młodych naukowców 2020 Polska Akademia Nauk - Nagroda dla młodych naukowców 2020

Rozpoczyna się V edycja corocznego KONKURSU O NAGRODĘ ODDZIAŁU PAN W GDAŃSKU DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW ZA ROK 2019.

Program rozwoju kompetencji wielokulturowych Program rozwoju kompetencji wielokulturowych

Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej PG zaprasza wykładowców prowadzących zajęcia dla obcokrajowców, do udziału w programie tutoringu.

Przedstawiciele Doktorantów w Komisjach PG Przedstawiciele Doktorantów w Komisjach PG

Na posiedzeniu Senatu Politechniki Gdańskiej dn. 18.12.2019 r. podjęto m. in. uchwały w sprawie wyboru przedstawicieli doktorantów w skład: Komisji Dyscyplinarnej ds. Doktorantów, Odwoławczej Komisji Dyscyplinarnej ds. Doktorantów oraz Senackiej Komisji ds. Kształcenia.

Informacja od rzecznika prasowego Informacja od rzecznika prasowego

Szanowni Doktoranci, przekazujemy informację od rzecznika prasowego PG, o możliwości nawiązania bliższej współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z treścią.

Nowe wykazy wydawnictw monografii naukowych oraz czasopism naukowych i konferencji Nowe wykazy wydawnictw monografii naukowych oraz czasopism naukowych i konferencji

Dn. 3.12.2019 r. weszło w życie rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dn. 28.11.2019 r. zmieniające Rozporządzenie w sprawie sporządzania wykazów wydawnictw monografii naukowych oraz czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych (Dz.U. poz. 2341).

Zmiana składu Rady Szkoły Zmiana składu Rady Szkoły

W zakładce Akty prawne > Akty prawne wewnętrzne (uczelniane) zamieszczone zostało Zarządzenie Rektora PG nr 1/2020 z 7 stycznia 2020 r. w sprawie zmiany Zarządzenia Rektora PG nr 41/2019 z 15 października 2019 r. w sprawie powołania członków Rady Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej.

Nowa zakładka "Dla promotorów" Nowa zakładka "Dla promotorów"

Informujemy, że została utworzona nowa zakładka "Dla promotorów".

Zakładka " Nieobecności doktoranta - przerwy wypoczynkowe i choroba" Zakładka " Nieobecności doktoranta - przerwy wypoczynkowe i choroba"

Informujemy, że na stronie w zakładce "Dla doktorantów" została utworzona podzakładka "Nieobecności doktoranta - przerwy wypoczynkowe i choroba"

Materiały na zajęcia - Scientific databases and information skills Materiały na zajęcia - Scientific databases and information skills

W zakładce > Dla doktorantów > Do pobrania > Materiały na zajęcia można znaleźć materiały dotyczące kursu soft-skills Scientific databases and information skills.

Inauguracja cyklu spotkań dyskusyjnych dla studentów PG Inauguracja cyklu spotkań dyskusyjnych dla studentów PG

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej oraz koło naukowe „Forever young” zapraszają na cykl spotkań dyskusyjnych "Technology and society". Spotkanie inauguracyjne "Budowanie mostów" w czwartek, 9 stycznia o godzinie 16:15 ( pokój 451 Gmach Główny PG)

Decyzje dyrektora Szkoły w sprawie wyznaczenia promotora Decyzje dyrektora Szkoły w sprawie wyznaczenia promotora

Informujemy, że decyzje dyrektora Szkoły w sprawie wyznaczenia promotora są do odbioru w biurze Szkoły Doktorskiej w godzinach przyjęć.

Praktyka zawodowa Praktyka zawodowa

Nowa zakłada dotycząca praktyki zawodowej.

Program kształcenia dla dyscypliny: Nauki chemiczne - aktualizacja Program kształcenia dla dyscypliny: Nauki chemiczne - aktualizacja

Uprzejmie informujemy, że program kształcenia dla dyscypliny Nauki chemiczne został zaktualizowany.

Program kształcenia dla dyscyplin: Nauki chemiczne, Nauki fizyczne, Architektura i urbanistyka, Inżyniera mechaniczna (PG+IMP PAN) Program kształcenia dla dyscyplin: Nauki chemiczne, Nauki fizyczne, Architektura i urbanistyka, Inżyniera mechaniczna (PG+IMP PAN)

Uprzejmie informujemy, że podczas III posiedzenia Rady Szkoły Doktorskiej które odbyło się w dniu 16 grudnia 2019 r. zostały zatwierdzone programy kształcenia dla kolejnych dyscyplin.

Zmiany godzin przyjęć doktorantów w biurze szkoły w dn. 16.12.2019 Zmiany godzin przyjęć doktorantów w biurze szkoły w dn. 16.12.2019

Informujemy, że w dniu 16 grudnia godziny przyjęć doktorantów w biurze szkoły ulegają zmianie. Poniżej prezentujemy tymczasowy grafik. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Wybory przedstawicieli doktorantów w Radzie Szkoły Doktorskiej Wybory przedstawicieli doktorantów w Radzie Szkoły Doktorskiej

Wybory przedstawicieli doktorantów w Radzie Szkoły Doktorskiej Kandydatury można zgłaszać wypełniając, do 10 grudnia, formularz dostępny na stronie pg.edu.pl/sd/zgloszenia-szd

Nowe zakładki na stronie - FAQ, Wyjazdy, Koordynatorzy grup dyscyplin Nowe zakładki na stronie - FAQ, Wyjazdy, Koordynatorzy grup dyscyplin

Uprzejmie informujemy, że na stronie zostały utworzone nowe zakładki. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Ankieta dla doktorantów dotycząca wyznaczonego miejsca pracy badawczej oraz godzin pracy Ankieta dla doktorantów dotycząca wyznaczonego miejsca pracy badawczej oraz godzin pracy

Informujemy o przeprowadzanej wśród doktorantów krótkiej ankiecie dotyczącej wyznaczonego przez potencjalnego promotora miejsca pracy badawczej oraz godzin swojej pracy.

Prezentacja ze spotkania z doktorantami 2.12.2019 Prezentacja ze spotkania z doktorantami 2.12.2019

Udostępniamy prezentacje ze spotkania z doktorantami które odbyło się 2 grudnia 2019.

Wyświetlanie 1 - 50 z 115 rezultatów.
z 3