Nowy skład Rady Szkoły Doktorskiej Nowy skład Rady Szkoły Doktorskiej

Chcielibyśmy poinformować, że zgodnie z Pismem Okólnym Rektora PG nr 23/2021 z 9 kwietnia 2021 r., od dnia 1 kwietnia 2021 r. obowiązuje nowy skład Rady Szkoły Doktorskiej. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Nowa podzakładka "Rozprawa doktorska" Nowa podzakładka "Rozprawa doktorska"

Chcielibyśmy poinformować, że została utworzona nowa podzakładka "Rozprawa doktorska" . Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.

Nabór wniosków w programie Titanium Supporting International Patent Applications Nabór wniosków w programie Titanium Supporting International Patent Applications

W ramach Programu można uzyskać dofinansowanie na pokrycie kosztów uzyskania lub rozszerzenia międzynarodowej ochrony prawnej wynalazku. Termin składania wniosków: 31.03–15.06.2021 r. Prosimy o zapoznanie się z informacją,

Webinarium "Współpraca nauki i biznesu w obszarze projektów medycznych" Webinarium "Współpraca nauki i biznesu w obszarze projektów medycznych"

Chcielibyśmy poinformować, ze 15 kwietnia na platformie MS Teams odbędzie się kolejne webinarium organizowane przez Centrum Transferu Wiedzy i Technologii PG. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

International (Virtual) Summer School on Deep Learning International (Virtual) Summer School on Deep Learning

Chcielibyśmy poinformować, że w dniach 5 - 7 lipca odbędzie się International (Virtual) Summer School on Deep Learning. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Wyświetlanie 1 - 5 z 290 rezultatów.
z 58