Konkurs dla doktorantów Szkoły Doktorskiej - zatrudnienie do projektu Konkurs dla doktorantów Szkoły Doktorskiej - zatrudnienie do projektu

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem dotyczącym stypendium dla doktoranta Szkoły Doktorskiej. Termin składania ofert: 8 grudzień 2021, 13:00.

Nowy wykaz czasopism naukowych Nowy wykaz czasopism naukowych

Chcielibyśmy poinformować, że został opublikowany nowy Komunikat Ministra Edukacji i Nauki z dnia 1 grudnia 2021 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych.

Oferta wykładów prowadzonych przez profesorów wizytujących w ramach projektu InterPhD2 - Nauki Chemiczne, Inżynieria Materiałowa Oferta wykładów prowadzonych przez profesorów wizytujących w ramach projektu InterPhD2 - Nauki Chemiczne, Inżynieria Materiałowa

W dniach 10, 13, 14 i 20 grudnia w godzinach 9:00-12:30 w ramach projektu InterPhD2 odbędą się w trybie zdalnym wykłady profesora Rainera Helmiga z Uniwersytetu w Stuttgarcie, Niemcy. Chęć uczestnictwa należy zgłaszać mailowo (zanbarga@pg.edu.pl) do dnia 8 grudnia br.

Konkurs: NAJLEPSZY STUDENT ZAGRANICZNY W POLSCE 2022 Konkurs: NAJLEPSZY STUDENT ZAGRANICZNY W POLSCE 2022

Chcielibyśmy poinformować o XII Edycji konkursu Interstudent, w którym nagradzani są najlepsi zagraniczni studenci, zdobywający wykształcenie na polskich uczelniach. Termin zgłaszania kandydatur to 17 grudnia 2021 r.

Zamknięcie Biura Szkoły Doktorskiej - 30.11.2021 Zamknięcie Biura Szkoły Doktorskiej - 30.11.2021

Chcielibyśmy poinformować, że Biuro Szkoły Doktorskiej będzie nieczynne w dniu 30.11.2021. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wyświetlanie 1 - 5 z 373 rezultatów.
z 75