IV edycja projektu Rzecznicy Talentów IV edycja projektu Rzecznicy Talentów

Biuro Karier PG jako partner projektu zaprasza 20 maja o godzinie 16:00 na szóste spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów „Ochrona własności intelektualnej w świecie technologii cyfrowych i Internecie”.

Regulamin Szkoły Doktorskiej - r. a. 2021/2022 Regulamin Szkoły Doktorskiej - r. a. 2021/2022

Chcielibyśmy poinformować, że w zakładkach Dla doktorantów --> Akty prawne oraz --> Regulamin Szkoły, został opublikowany Regulamin Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej, obowiązujący od roku akademickiego 2021/2022. Zapraszamy do zapoznania się z treścią.

Propozycja udziału w międzynarodowym badaniu z zakresu przedsiębiorczości (GUESSS) Propozycja udziału w międzynarodowym badaniu z zakresu przedsiębiorczości (GUESSS)

Chcielibyśmy przekazać zaproszenie do udziału w międzynarodowym badaniu z zakresu przedsiębiorczości (GUESSS), które bada postawy studentów i doktorantów w 54 krajach i na ponad 1000 uniwersytetach.

Dostęp testowy do kolekcji Computing and Artificial Intelligence Dostęp testowy do kolekcji Computing and Artificial Intelligence

Doktoranci Szkoły Doktorskiej mogą skorzystać z dostępu do systemu HAN. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Łączenie kont PBN i ORCID – webinarium Łączenie kont PBN i ORCID – webinarium

W dn. 11.05.2021 r. w godz. 10.00–11.00 odbędzie się webinarium dotyczące wiązania profilu w Polskiej Bibliografii Naukowej (PBN) z identyfikatorem ORCID. Aby wziąć udział w szkoleniu konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

Wyświetlanie 1 - 5 z 298 rezultatów.
z 60