Egzamin ACERT dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej Egzamin ACERT dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej

Chcielibyśmy poinformować, że egzamin ACERT dla kandydatów Szkoły Doktorskiej odbędzie się 15 września 2020 r.

[Aktualizacja] Rekrutacja standardowa na r. a. 2020/2021 - informacje [Aktualizacja] Rekrutacja standardowa na r. a. 2020/2021 - informacje

Na stronie Szkoły Doktorskiej, w zakładce Dla kandydatów --> Rekrutacja standardowa na r.a. 2020/2021 opublikowane zostały informacje dotyczących rekrutacji standardowej. Zapraszamy do zapoznania się.

Dokumentacja procesu kształcenia w Szkole Doktorskiej Dokumentacja procesu kształcenia w Szkole Doktorskiej

Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacją, dotyczącą sposobu składania sprawozdań, dokumentujących proces kształcenia w Szkole Doktorskiej.

Nowe zakładki "Elektroniczna Legitymacja Doktoranta" i "Moja PG" Nowe zakładki "Elektroniczna Legitymacja Doktoranta" i "Moja PG"

Informujemy, że w sekcji > Dla doktorantów, zostały utworzone nowe zakładki: Elektroniczna Legitymacja Doktoranta oraz Moja PG. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.

[Aktualizacja] Informacje dotyczące zajęć [Aktualizacja] Informacje dotyczące zajęć

Prosimy o zapoznanie się z wpisami opublikowanymi w zakładce "Program kształcenia" dla poszczególnych dyscyplin oraz w zakładce "Praktyka zawodowa" dla poszczególnych wydziałów, gdzie zamieszczone zostały aktualne informacje.

Wyświetlanie 1 - 5 z 174 rezultatów.
z 35