Tworzenie kont pocztowych w formacie „imie.nazwisko@pg.edu.pl” Tworzenie kont pocztowych w formacie „imie.nazwisko@pg.edu.pl”

Format adresu pocztowego „imie.nazwisko@pg.edu.pl” należy utworzyć samodzielnie poprzez powtórną aktywację konta z podaniem dotychczasowego hasła używanego do konta w systemie mojaPG.

Informacje o danych kontaktowych i nowych godzinach przyjęć Informacje o danych kontaktowych i nowych godzinach przyjęć

W zakładce „Kontakt” opublikowaliśmy informacje o naszej nowej lokalizacji, numerach telefonów i nowych godzinach przyjęć.

Zajęcia z języka angielskiego - projekt POWER 3.5 Zajęcia z języka angielskiego - projekt POWER 3.5

Informujemy, że w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020 dla doktorantów PG odbywać się będą 30 godzinne specjalistyczne zajęcia z języka angielskiego organizowane w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Politechniki Gdańskiej POWR.03.05.00-00-Z044/17.

III Pomorska Konferencja Open Science oraz warsztaty Focus on Open Science na PG III Pomorska Konferencja Open Science oraz warsztaty Focus on Open Science na PG

W dniach 9–10 października odbędzie się III Pomorska Konferencja Open Science: Otwarte Dane dla Nauki i Społeczeństwa. Wydarzenie organizowane jest przez Bibliotekę Politechniki Gdańskiej oraz Centrum Usług Informatycznych PG.

Informacja o zamknięciu biura Szkoły Doktorskiej 4.10.2019 Informacja o zamknięciu biura Szkoły Doktorskiej 4.10.2019

Od 7 października 2019 r. zapraszamy do nowej siedziby biura w Gmachu Głównym do pokoju 209.

Ścieżka wdrożeniowa w ramach Szkoły Doktorskiej Ścieżka wdrożeniowa w ramach Szkoły Doktorskiej

W zakładce Akty prawne -> Akty wewnętrzne (uczelniane) zostało zamieszczone Pismo Okólne Rektora Politechniki Gdańskiej nr 30/2019 z 2 października 2019 r. w sprawie: ścieżki wdrożeniowej w ramach Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej.

Język niemiecki dla doktorantów Język niemiecki dla doktorantów

Zgłoszenia do wtorku 8 października przyjmuje Samorząd Doktorantów.

Program dofinansowania konferencji Program dofinansowania konferencji

Zgłoszenia do 6 października przyjmuje Samorząd Doktorantów.

Informacje dot. dokumentów do wypełnienia oraz ubezpieczeń Informacje dot. dokumentów do wypełnienia oraz ubezpieczeń

Aby uzyskać status doktoranta, odebrać legitymację doktorancką, otrzymać stypendium i zostać zgłoszonym do ZUS konieczne jest dostarczenie wskazanego kompletu dokumentów do biura szkoły. Ważne informacje, dokumenty i formularze pojawiły się na stronie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami.

Uroczysta immatrykulacja doktorantów Uroczysta immatrykulacja doktorantów

W dn. 1 października odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/2020, podczas której nastąpiła immatrykulacja doktorantów.

Informacja dla osób przyjętych do szkoły doktorskiej Informacja dla osób przyjętych do szkoły doktorskiej

Osoby przyjęte do Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej proszone są o zapoznanie się z wiadomością wygenerowaną automatycznie przez system eRekrutacja PG, w której pojawia się informacja na temat przydzielonego numeru albumu doktoranta oraz dalszego postępowania.

Termin rozpoczęcia zajęć Termin rozpoczęcia zajęć

Uprzejmie informujemy, że termin rozpoczęcia zajęć w Szkole Doktorskiej przewidywany jest na koniec października / początek listopada 2019 r.

Dodatkowa informacja na temat list rankingowych Dodatkowa informacja na temat list rankingowych

Końcowe listy rankingowe zostały przygotowane w oparciu o limit miejsc dla danych dyscyplin.

Końcowe listy rankingowe Końcowe listy rankingowe

Uprzejmie informujemy że końcowe listy rankingowe zostały opublikowane w zakładce "Rekrutacja standardowa na r.a. 2019/2020" pod każdą z dyscyplin.

Dyżury Komisji ds. socjalnych Samorządu Doktorantów (przyznawanie miejsc w DS 12) Dyżury Komisji ds. socjalnych Samorządu Doktorantów (przyznawanie miejsc w DS 12)

Przypominamy, że w dniu 16 września 2019 r. dyżyr rozpoczęla Komisja ds. socjalnych Samorządu Doktorantów w sprawie przyznawania miejsc w DS 12.

Wstępne listy rankingowe Wstępne listy rankingowe

Na stronie Rekrutacja standardowa na r.akad.2019/2020 opublikowane są wstępne listy kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu rekrutacji. Listy przyporządkowane są poszczególnym dyscyplinom.

Opóźnienie publikacji wstępnych list rankingowych Opóźnienie publikacji wstępnych list rankingowych

Z uwagi na usterkę techniczną systemu rekrutacyjnego wstępne listy rankingowe kandydatów do szkoły doktorskiej zostaną opublikowane z opóźnieniem.

Inauguracja roku akademickiego 2019/2020 Inauguracja roku akademickiego 2019/2020

Otwarte posiedzenie Senatu Politechniki Gdańskiej z okazji inauguracji roku akademickiego 2019/2020 odbędzie się 1 października o godz. 11.15 w Auli w Gmachu Głównym.