ORION MOOC - Otwarta nauka w naukach przyrodniczych ORION MOOC - Otwarta nauka w naukach przyrodniczych

W ramach projektu ORION Open Science dostępny jest kurs na żywo dla nauk przyrodniczych i badaczy biomedycznych, który rozpocznie się 21 października 2019 r.

Wykup wjazdówek na parking przy ul. Fiszera Wykup wjazdówek na parking przy ul. Fiszera

Uprzejmie informujemy, że od dzisiaj można wykupić wjazdówki na parking Politechniki Gdańskiej przy ul. Fiszera bez konieczności przedstawienia zaświadczeń.

Tworzenie kont pocztowych w formacie „imie.nazwisko@pg.edu.pl” Tworzenie kont pocztowych w formacie „imie.nazwisko@pg.edu.pl”

Format adresu pocztowego „imie.nazwisko@pg.edu.pl” należy utworzyć samodzielnie poprzez powtórną aktywację konta z podaniem dotychczasowego hasła używanego do konta w systemie mojaPG.

Informacje o danych kontaktowych i nowych godzinach przyjęć Informacje o danych kontaktowych i nowych godzinach przyjęć

W zakładce „Kontakt” opublikowaliśmy informacje o naszej nowej lokalizacji, numerach telefonów i nowych godzinach przyjęć.

Zajęcia z języka angielskiego - projekt POWER 3.5 Zajęcia z języka angielskiego - projekt POWER 3.5

Informujemy, że w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020 dla doktorantów PG odbywać się będą 30 godzinne specjalistyczne zajęcia z języka angielskiego organizowane w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Politechniki Gdańskiej POWR.03.05.00-00-Z044/17.

III Pomorska Konferencja Open Science oraz warsztaty Focus on Open Science na PG III Pomorska Konferencja Open Science oraz warsztaty Focus on Open Science na PG

W dniach 9–10 października odbędzie się III Pomorska Konferencja Open Science: Otwarte Dane dla Nauki i Społeczeństwa. Wydarzenie organizowane jest przez Bibliotekę Politechniki Gdańskiej oraz Centrum Usług Informatycznych PG.

Informacja o zamknięciu biura Szkoły Doktorskiej 4.10.2019 Informacja o zamknięciu biura Szkoły Doktorskiej 4.10.2019

Od 7 października 2019 r. zapraszamy do nowej siedziby biura w Gmachu Głównym do pokoju 209.

Ścieżka wdrożeniowa w ramach Szkoły Doktorskiej Ścieżka wdrożeniowa w ramach Szkoły Doktorskiej

W zakładce Akty prawne -> Akty wewnętrzne (uczelniane) zostało zamieszczone Pismo Okólne Rektora Politechniki Gdańskiej nr 30/2019 z 2 października 2019 r. w sprawie: ścieżki wdrożeniowej w ramach Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej.

Język niemiecki dla doktorantów Język niemiecki dla doktorantów

Zgłoszenia do wtorku 8 października przyjmuje Samorząd Doktorantów.

Program dofinansowania konferencji Program dofinansowania konferencji

Zgłoszenia do 6 października przyjmuje Samorząd Doktorantów.

Informacje dot. dokumentów do wypełnienia oraz ubezpieczeń Informacje dot. dokumentów do wypełnienia oraz ubezpieczeń

Aby uzyskać status doktoranta, odebrać legitymację doktorancką, otrzymać stypendium i zostać zgłoszonym do ZUS konieczne jest dostarczenie wskazanego kompletu dokumentów do biura szkoły. Ważne informacje, dokumenty i formularze pojawiły się na stronie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami.

Uroczysta immatrykulacja doktorantów Uroczysta immatrykulacja doktorantów

W dn. 1 października odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/2020, podczas której nastąpiła immatrykulacja doktorantów.

Informacja dla osób przyjętych do szkoły doktorskiej Informacja dla osób przyjętych do szkoły doktorskiej

Osoby przyjęte do Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej proszone są o zapoznanie się z wiadomością wygenerowaną automatycznie przez system eRekrutacja PG, w której pojawia się informacja na temat przydzielonego numeru albumu doktoranta oraz dalszego postępowania.

Termin rozpoczęcia zajęć Termin rozpoczęcia zajęć

Uprzejmie informujemy, że termin rozpoczęcia zajęć w Szkole Doktorskiej przewidywany jest na koniec października / początek listopada 2019 r.

Dodatkowa informacja na temat list rankingowych Dodatkowa informacja na temat list rankingowych

Końcowe listy rankingowe zostały przygotowane w oparciu o limit miejsc dla danych dyscyplin.

Końcowe listy rankingowe Końcowe listy rankingowe

Uprzejmie informujemy że końcowe listy rankingowe zostały opublikowane w zakładce "Rekrutacja standardowa na r.a. 2019/2020" pod każdą z dyscyplin.