Doktorant ze Szkoły Doktorskiej z nagrodą publiczności w konkursie „Mój doktorat w 180 sekund” Doktorant ze Szkoły Doktorskiej z nagrodą publiczności w konkursie „Mój doktorat w 180 sekund”

Doktorant reprezentujący Szkołę Doktorską PG, otrzymał nagrodę publiczności w konkursie „Mój doktorat w 180 sekund”, zorganizowanym przez Ośrodek Kultury Francuskiej (CCFEF), stowarzyszenie Plejada oraz Instytut Francuski.

[Aktualizacja 24.05.2022] Spotkanie informacyjne dla kandydatów, dotyczące rekrutacji do Szkoły Doktorskiej PG na r.a. 2022/2023 [Aktualizacja 24.05.2022] Spotkanie informacyjne dla kandydatów, dotyczące rekrutacji do Szkoły Doktorskiej PG na r.a. 2022/2023

Chcielibyśmy poinformować, że w dniu 17 maja 2022 r., o godz. 15:00 (UTC+2) , odbyło się spotkanie informacyjne dla kandydatów, dotyczące rekrutacji do Szkoły Doktorskiej PG na r.a. 2022/2023.

Stypendia Santander Stypendia Santander

Trwają nabory na kolejną edycję Stypendiów Santander - zachęcamy do aplikowania na bezpłatne kursy i szkolenia realizowane w formie online/hybrydowej.

Certyfikat znajomości j. angielskiego dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej Certyfikat znajomości j. angielskiego dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej

UWAGA. Przedłużony został termin składania certyfikatów potwierdzających znajomość języka angielskiego na poziomie B2 do 28 czerwca 2022r.

Egzamin ACERT dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej Egzamin ACERT dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej

W dniu 20.05.2022 w Centrum Języków Obcych Politechniki Gdańskiej odbędzie się egzamin ACERT z języka angielskiego na poziomie B2 dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej.

Wyświetlanie 1 - 5 z 433 rezultatów.
z 87