Kurs wyrównawczy z fizyki i matematyki na WFTIMS | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-08-18

Kurs wyrównawczy z fizyki i matematyki na WFTIMS

Kurs wyrównawczy z fizyki i matematyki
Kurs wyrównawczy z fizyki i matematyki na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej (WFTiMS)

Kurs przygotowawczy do studiów z matematyki i fizyki odbywa się w trybie stacjonarnym w salach dydaktycznych Politechniki Gdańskiej.

Kurs adresowany jest do studentów przyjętych na pierwszy rok studiów. Zapraszamy do udziału uczniów chcących bezproblemowo rozpocząć naukę na studiach. Wcześniejsze rozpoczęcie powtórki z programu obowiązującego na maturze z matematyki i fizyki wyrówna różnice programowe i umożliwi lepsze usystematyzowanie materiału. Kurs opracowano w oparciu o wymogi programowe poszczególnych Wydziałów Politechniki Gdańskiej.

Dzięki uczestnictwu w naszym Kursie:

• powtórzysz, poszerzysz i usystematyzujesz swoją wiedzę z matematyki i fizyki,

• nabędziesz umiejętności sprawnego rozwiązywania zadań,

• zapoznasz się z atmosferą na naszej uczelni,

• zyskasz pewność, że decyzja o wyborze dalszej drogi kształcenia jest najlepsza.

Celem Kursu Wyrównawczego z matematyki i fizyki jest kompleksowe przygotowanie studentów przyjętych na pierwszy rok studiów, aby bez stresów i problemów rozpoczęli oni naukę na studiach.

Szczegóły na stronie: https://ftims.pg.edu.pl/kursy-wyrownawcze