Publikacja list wstępnych - studia II stopnia | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-07-19

Publikacja list wstępnych - studia II stopnia

Publikacja list wstępnych
Publikacja list wstępnych. Co mam teraz zrobić?!

Zostały opublikowane listy rankingowe kandydatów na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia.

Aby sprawdzić wyniki wystarczy się zalogować na swoje konto w systemie e-Rekrutacja

Warunkiem koniecznym przyjęcia na studia jest złożenie wymaganych dokumentów: lista.

Gdzie dostarczyć dokumenty?

Dokumenty należy dostarczyć do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej wydziału, na którym jest prowadzony kierunek, na którym masz status „wstępnie przyjęty” lub „złóż dokumenty, masz szansę zostać przyjęty”.

W przypadku, gdy posiadasz status „złóż dokumenty, masz szansę zostać przyjęty” na kilku kierunkach to dokumenty powinieneś złożyć na kierunku, ustawionym wyżej na liście wybranych przez Ciebie preferencji. Składasz jeden komplet dokumentów mimo, iż bierzesz udział w rekrutacji na kilku kierunkach.

Status „złóż dokumenty, masz szansę zostać przyjęty” oznacza że, masz szanse się dostać na ten kierunek, pod warunkiem, że złożysz dokumenty i zwolni się miejsce na tym kierunku. Informacje o tym, że zwolniło się dla Ciebie miejsce otrzymasz w dniu publikacji listy kandydatów przyjętych na studia - 27.07.2022.

Posiadasz jedynie status „wstępnie nieprzyjęty”

Niestety podczas tej rekrutacji nie możemy przyjąć Cię na studia.

Możesz spróbować jeszcze raz podczas rekrutacji dodatkowej, którą rozpoczniemy 2.09.2022.

Absolwent Politechniki Gdańskiej posiadający konto w moja PG, jeżeli potwierdził swoje dane profilem zaufanym nie ma obowiązku dostarczania dokumentów.

1960 wyświetleń