Konserwacja i digtalizacja starych druków

Wystawa: Wanda Szczepuła Wystawa: Wanda Szczepuła

Wystawa: Wanda Szczepuła

Wystawa Wanda Szczepuła - pierwsza kobieta-profesor Politechniki Gdańskiej

Pomorski Festiwal Nauki Pomorski Festiwal Nauki

Pomorski Festiwal Nauki w Bibliotece 19 i 20 maja 2016 w ramach  Pomorskiego Festiwalu Nauki  zorganizowano warsztaty dla dzieci z tworzenia...

WYSTAWA: Gdańska Szkoła Jakości WYSTAWA: Gdańska Szkoła Jakości

WYSTAWA: Gdańska Szkoła Jakości

Drugi dzień X Bałtyckiej Konferencji "Zarządzanie i organizacja bibliotek" pod hasłem "Zarządzanie jakością. Nowe rozwiązania w działalności biblioteczno-informacyjnej" na Politechnice Gdańskiej zainaugurował prof. nadzw. PG, dr. hab. inż. Piotr Grudowski wykładem pt. "Systemowe zarządzanie jakością ze szczególnym uwzględnieniem usług biblioteki naukowej".

Open Access Week 2015 Open Access Week 2015

Open Access Week 2015

Biblioteka Główna Politechniki Gdańskiej z okazji Międzynarodowego Tygodnia Open Access (19-25 października 2015) zaprasza pracowników naukowych, bibliotekarzy i doktorantów na prezentację

Dzieci w Bibliotece Dzieci w Bibliotece

Dzieci w Bibliotece

W jednym z portów zacumujcie dwa duże żaglowce, narysujcie dwa mosty na rzece tak, aby samochody mogły przejeżdżać przez ulice, zbierzcie piratów na lądzie przy rozbitym statku

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.