Zarządzanie | Politechnika Gdańska

Zarządzanie

Wydział Zarządzania i Ekonomii

stypendia
Poczuj klimat zarządzania na światowym poziomie, poznając zasady efektywnego zarządzania, ekonomii, finansów, prawa i marketingu. Zdobywaj wiedzę i doświadczenie na jedynym wydziale na Pomorzu, z najwyższą oceną Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kierunku „Zarządzanie”.

Studia na kierunku Zarządzanie przygotowują do pełnienia funkcji menedżerskich w dynamicznie zmieniającym się globalnym środowisku. Absolwenci uzyskują wszechstronne kompetencje na poziomie pogłębionym i umiejętność ich wykorzystania w kontekstach multidyscyplinarnych. Potrafią poszukiwać, analizować, krytycznie oceniać i syntetyzować informacje z różnych źródeł, co pozwala na identyfikowanie i rozwiązywanie złożonych problemów menedżerskich. Wchodzą w interakcje ze współpracownikami w celu wypracowania wspólnego rezultatu, stosując odpowiednie środki komunikacji, dla skutecznego dzielenia się wiedzą i przekazywania pomysłów oraz informacji. Przejawiają profesjonalne zachowania i mają potencjał, aby być przedsiębiorczymi i pełnić role liderów na wybranych stanowiskach i w szerszych społecznościach.

Na studiach prowadzonych w języku angielskim studenci mają możliwość wyboru jednej z dwóch specjalności:

• International management - kształtuje kompetencje kreatywnego i przedsiębiorczego działania w środowisku międzynarodowym. To specjalność, mająca międzynarodową akredytację AMBA.
  • Sustainability management in business - to specjalność kształtująca kompetencje menedżerskie w kontekście problematyki zrównoważonego rozwoju.

Na studiach prowadzonych w języku polskim studenci mają możliwość wyboru jednej z czterech specjalności:

• Zarządzanie finansami przedsiębiorstw - ukierunkowana na finansowy kontekst zarządzania.
  • Zarządzanie jakością i projektami innowacyjnymi - ukierunkowana na aspekty jakościowe i innowacyjne w zarządzaniu.
  • Przedsiębiorczość i marketing - ukierunkowana na kształtowanie przedsiębiorczych zachowań.
  • Zarządzanie zrównoważonym rozwojem organizacji - to specjalność kształtująca kompetencje menedżerskie w kontekście problematyki zrównoważonego rozwoju.

studia stacjonarne studia niestacjonarne
koszt dla
obywateli Polski
bezpłatne 3000 zł / semestr
język wykładowy polski i angielski polski
termin rekrutacji
dla obywateli Polski
  • nabór
    na semestr zimowy
    (PL 4-sem. i ANG)
  • nabór na semestr letni (PL 3-sem.)
  • nabór
    na semestr zimowy
    (3-sem.)
  • nabór na semestr letni (4-sem.)
    studia niestacjonarne
w formule on-line75
    koszt 3000 zł / semestr
    język wykładowy polski
brane pod uwagę przy rekrutacji:

Studia niestacjonarne w formule on-line75 - więcej informacji

Argumenty za:

• Nowoczesny program kształtujący kompetencje poszukiwane na rynku.
  • Dobrze wyposażona baza dydaktyczna.
  • Szerokie możliwości zatrudnienia w różnego typu organizacjach.

Perspektywy zatrudnienia:

• Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa
  • Inżynieria jakości
  • Zarządzanie bezpieczeństwem, zarządzanie projektami
  • Analiza i usprawnianie procesów
  • Zarządzanie innowacyjnymi projektami
  • Przedsiębiorstwa produkcyjne
  • Firmy usługowe
  • Korporacje międzynarodowe
  • Firmy handlowe
  • Zarządzanie procesami

Program studiów:

Uwaga!

Studia 3 semestralne przeznaczone są wyłącznie dla absolwentów, którzy kończyli kierunek Zarządzanie inżynierskie lub Inżynieria danych.